ניתוח מעריכי שוק תוכנה לשנת 2021 לפי פיתוחים וביקושים אחרונים עד 2027 | UDA Technologies, Bluebeam, RedTeam, Microsoft, SmartBid

מעריך את תוכנת בניית דו"ח השוק מספק את תחזית המבנה עסקי הכוללת של התעשיות הגלובליות ואזוריות. המחקר כולל גם את ההישגים החשובים של השוק, מחקר ופיתוח, השקת מוצרים חדשים, תגובות מוצר וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק בקנה מידה עולמי ומקומי. מחקר זה מספק מידע אודות הצמיחה וההכנסה במהלך התקופה ההיסטורית והתחזית של 2015 עד 2026. הניתוח המובנה מכיל ייצוג גרפי וכן דיאגרמטי של שוק תוכנת הערכת הבנייה העולמית על אזוריו הגיאוגרפיים הספציפיים.

גודל השוק העולמי להערכת תוכנת הבנייה צפוי להגיע ל -865.8 מיליון דולר עד 2027, לעומת 625 מיליון דולר בשנת 2020, ברמה של CAGR של 4.8% במהלך 2021-2027.

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמה של הדוח @:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/06253016901/global-construction-estimating-software-market-size-status-and-forecast-2021-2027/inquiry?Mode=21

היצרנים המובילים  בפרופיל דוח שוק תוכנות להערכת בנייה הם UDA Technologies, Bluebeam, RedTeam, Microsoft, SmartBid, Takeoff Live, FastEST, Vision InfoSoft, QuoteSoft, eTakeoff, ProEst, BuildingConnected, PrioSoft, Advanced Electrical Technologies, AppliCad,

תוכנת הערכת בניה היא סוג של תוכנה המיועדת לקבלנים להעריך עלויות בנייה לפרויקט ספציפי. הם נועדו למנוע אובדן הכנסות עקב אומדן לא מדויק ולא יעיל, ולחסוך זמן וכסף בו זמנית.

סוגי תוכנות להערכת בנייה כלולות Cloud, SaaS, Web; מחשב מותקן; מותקן-נייד. יישומי המפתח הם: מסיבת בנייה, מתווכים, צד א 'בענף הבנייה ואחרים. ומסיבת הבנייה הייתה האפליקציה הגדולה ביותר שתפסה כ- 50% מהסך העולמי בשנת 2016. ארה"ב, סין ואוסטרליה הן כיום המפתחות המרכזיות של תוכנות להערכת בנייה. ישנם כמה ספקים אחרים, כגון Shenjimiaosuan, Lubansoft, בסין, אך השוק הסיני עדיין נשלט על ידי גלודון. UDA Technologies, Bluebeam, RedTeam, Microsoft, JBKnowledge, Takeoff Live, FastEST, Vision InfoSoft, QuoteSoft, eTakeoff, ProEst, BuildingConnected, PrioSoft, Advanced Electrical Technologies, AppliCad ו- Glodon הם הספקים המרכזיים בשוק תוכנת אומדני הבנייה העולמית. 10 הטופ הגיעו לכ -54.

שוק תוכנת אומדן הבנייה העולמי מחולק לפי סוג המוצר ויישומיו:

מחקר מחקר שוק התמקד בסוגים אלה:

ענן, SaaS, אינטרנט

מותקן – Mac

מותקן – Windows

מחקר מחקר שוק התמקד ביישומים אלה:

חברות קטנות ובינוניות

ארגון גדול

אַחֵר

מבצע מיוחד (קבל הנחה של עד 25% על דוח זה, אנא מלא את הטופס והזכיר את הקוד: MIR30 בסעיף ההערות)

ניתוח אזורי לשוק תוכנת אומדן הבנייה:

להבנה מקיפה של דינמיקת השוק, שוק תוכנת הערכת הבנייה העולמית מנותח על פני גיאוגרפיות מרכזיות כלומר  ארצות הברית, אירופה, סין, יפן, דרום מזרח אסיה, הודו, מרכז ודרום אמריקה. כל אחד מהאזורים הללו מנותח על סמך ממצאי שוק במדינות גדולות באזורים אלה להבנה ברמת המאקרו של השוק.

תרחיש שוק תוכנה להערכת בנייה:

דוח מחקר זה מייצג סקירת מחקר מפורטת של הנוף התחרותי של שוק תוכנות הערכת הבנייה. יתר על כן, הוא מציע נתונים מאסיביים הנוגעים למגמות, להתפתחויות, לכלים ולמתודולוגיות האחרונות. דו"ח המחקר מנתח את שוק תוכנות הערכת הבנייה באופן מפורט לתובנות טובות יותר של העסקים.

הדו"ח מעריך את קצב הצמיחה ואת ערך השוק בהתבסס על דינמיקת שוק, גורמים מעוררי צמיחה. הידע המלא מבוסס על החדשות העדכניות ביותר בתעשייה, איומים, הזדמנויות ומגמות. הדוח מכיל ניתוח שוק מקיף ונוף ספקים בנוסף לניתוח SWOT של ספקי המפתח.

קבלו הנחה בהטבה ב:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/06253016901/global-construction-estimating-software-market-size-status-and-forecast-2021-2027/discount?Mode=21

תוכן העניינים:

-סקירה כללית של שוק תוכנות הבנייה -השפעה
כלכלית על התעשייה
-תחרות שוק לפי יצרנים
-ייצור, הכנסה (ערך) לפי אזור
-אספקה ​​(ייצור), צריכה, ייצוא, יבוא לפי אזורים
-ייצור, הכנסה (ערך), מגמת מחירים לפי סוג
-ניתוח שוק לפי יישום
-ניתוח עלויות ייצור -שרשרת
עסקים, אסטרטגיית מקורות
וקונים במורד הזרם -ניתוח אסטרטגיית שיווק, מפיצים/סוחרים
-ניתוח גורמי השפעת
שוק -בניית הערכת תחזית שוק תוכנה

רכשו דוח זה ב

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/08033145365?mode=su?Mode=21

לסיכום , דו"ח שוק תוכנות הערכת הבנייה מציג את הניתוח התיאורי של שוק האם הנתמך על ידי שחקני עילית נתמכים, הווה, עבר ותנועה אמנותית אשר מסוגל לשמש כמדריך רווחי לכל המתחרים העסקיים בתעשיית התוכנה להערכת הבנייה. צוות מנתח המחקר המומחה שלנו הוכשר לספק דוחות מחקר שוק מעמיקים מכל מגזר בודד אשר יעזרו להבין את נתוני התעשייה בצורה המדויקת ביותר.

התאמה אישית זמינה – הדוח יכול להיות מותאם אישית על פי דרישות המחקר הספציפיות של הלקוח. לא נדרשת עלות נוספת לשלם עבור מחקר נוסף מוגבל.

צור קשר עם המדיה:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות שוק תובנות

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *