שוק שירותי מחשוב הענן צומח ברחבי העולם עד שנת 2027 | אמזון, Salesforce.com, VMware, Savvis, Rackspace, IBM, Dell

שירות מחשוב ענן דו"ח השוק מספק את תחזית המבנה עסקי הכוללת של התעשיות הגלובליות ואזוריות. המחקר כולל גם את ההישגים החשובים של השוק, מחקר ופיתוח, השקת מוצרים חדשים, תגובות מוצר וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק בקנה מידה עולמי ומקומי. מחקר זה מספק מידע אודות הצמיחה וההכנסה בתקופה ההיסטורית והתחזית של 2015 עד 2026. הניתוח המובנה מכיל ייצוג גרפי וכן דיאגרמטי של שוק שירותי מחשוב הענן העולמי על אזוריו הגיאוגרפיים הספציפיים.

בשנת 2017, גודל שוק שירותי מחשוב הענן העולמי היה 36700 מיליון דולר ארה"ב והוא צפוי להגיע עד 285300 מיליון דולר עד סוף 2025, עם CAGR של 29.2% במהלך 2018-2025.

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמה של הדוח @:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/07153076493/global-cloud-computing-service-market-size-status-and-forecast-2021-2027/inquiry?Mode=21

היצרנים המובילים בדוח שוק שירותי מחשוב ענן הם  אמזון, Salesforce.com, VMware, Savvis, Rackspace, IBM, Dell, Cisco, Dell EMC, Oracle, NetSuite, Microsoft,

מחשוב ענן הוא מונח המתאר מגוון רחב של שירותי טכנולוגיה. לעתים קרובות הוא מתואר כערימה (ראו תרשים להלן), כתגובה למגוון השירותים הרחב הבנוי זה על זה מתחת לענן הכינוי.

הענק העולמי מייצר בעיקר המופץ בארה"ב. ליצרנים בארה"ב יש היסטוריה ארוכה ומעמד בלתי מעורער בתחום זה. ליצרנים כמו Amazon Web Services ו- Microsoft Azure יש רמת מוצרים יחסית גבוהה יותר. באשר לגרמניה, SAP הפכה למובילה עולמית. בסינה, עליון מובילה את הפיתוח הטכנולוגי.

שוק שירותי מחשוב הענן העולמי מחולק לפי סוג מוצר ויישומים:

מחקר מחקר שוק התמקד בסוגים אלה:

תוכנה כשירות

פלטפורמה כשירות

תשתית כשירות

מחקר מחקר שוק התמקד ביישומים אלה:

עננים פרטיים

עננים ציבוריים

עננים היברידיים

מבצע מיוחד (קבל הנחה של עד 25% על דוח זה, אנא מלא את הטופס והזכיר את הקוד: MIR30 בסעיף ההערות)

ניתוח אזורי לשוק שירותי מחשוב ענן:

להבנה מקיפה של דינמיקת השוק, שוק שירותי מחשוב הענן העולמי מנותח על פני גיאוגרפיות מרכזיות כלומר  ארצות הברית, אירופה, סין, יפן, דרום מזרח אסיה, הודו, מרכז ודרום אמריקה. כל אחד מהאזורים הללו מנותח על סמך ממצאי שוק במדינות גדולות באזורים אלה להבנה ברמת המאקרו של השוק.

תרחיש שוק שירותי מחשוב ענן:

דוח מחקר זה מייצג סקירת מחקר מפורטת של הנוף התחרותי של שוק שירותי מחשוב הענן. יתר על כן, הוא מציע נתונים מאסיביים הנוגעים למגמות, להתפתחויות, לכלים ולמתודולוגיות האחרונות. דו"ח המחקר מנתח את שוק שירותי מחשוב הענן באופן מפורט לתובנות טובות יותר של העסקים.

הדו"ח מעריך את קצב הצמיחה ואת ערך השוק בהתבסס על דינמיקת שוק, גורמים מעוררי צמיחה. הידע המלא מבוסס על החדשות העדכניות ביותר בתעשייה, איומים, הזדמנויות ומגמות. הדוח מכיל ניתוח שוק מקיף ונוף ספקים בנוסף לניתוח SWOT של ספקי המפתח.

קבלו הנחה בהטבה ב:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/07153076493/global-cloud-computing-service-market-size-status-and-forecast-2021-2027/discount?Mode=21

תוכן העניינים:

-סקירת שוק שירותי מחשוב ענן -השפעה
כלכלית על התעשייה -תחרות שוק
לפי יצרנים
-ייצור, הכנסה (ערך) לפי אזור
-אספקה ​​(ייצור), צריכה, ייצוא, ייבוא ​​לפי אזורים
-ייצור, הכנסה (ערך), מגמת מחירים לפי סוג
-ניתוח שוק לפי יישום
-ניתוח עלויות ייצור -שרשרת
עסקים, אסטרטגיית מקורות וקונים במורד הזרם
-ניתוח אסטרטגיית שיווק, מפיצים/סוחרים
-ניתוח גורמי השפעת
שוק -תחזית שוק מחשוב ענן

רכשו דוח זה ב

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/08033145365?mode=su?Mode=21

לסיכום , דו"ח שוק שירותי מחשוב ענן מציג את הניתוח התיאורי של שחקני העילית הנתמכים על ידי שוק האם, מידע הווה, עבר ואמנותי אשר מסוגל לשמש מדריך רווחי לכל המתחרים העסקיים בענף שירותי מחשוב ענן. צוות מנתח המחקר המומחה שלנו הוכשר לספק דוחות מחקר שוק מעמיקים מכל מגזר בודד אשר יעזרו להבין את נתוני התעשייה בצורה המדויקת ביותר.

התאמה אישית זמינה – הדוח יכול להיות מותאם אישית על פי דרישות המחקר הספציפיות של הלקוח. לא נדרשת עלות נוספת לשלם עבור מחקר נוסף מוגבל.

צור קשר עם המדיה:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות שוק תובנות

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *