שוק ציוד התקשורת הקולית צומח ברחבי העולם עד 2025 | Apple, IBM Corporation, Microsoft Corporation, Samsung

ציוד התקשורת הקולי דו"ח השוק מספק את תחזית המבנה עסקי הכוללת של התעשיות הגלובליות ואזוריות. המחקר כולל גם את ההישגים החשובים של השוק, מחקר ופיתוח, השקת מוצרים חדשים, תגובות מוצרים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק בקנה מידה עולמי ומקומי. מחקר זה מספק מידע אודות הצמיחה וההכנסה בתקופה ההיסטורית והתחזית של 2015 עד 2026. הניתוח המובנה מכיל ייצוג גרפי וכן דיאגרמטי של שוק ציוד התקשורת הקולי העולמי על אזוריו הגיאוגרפיים הספציפיים.

שוק ציוד התקשורת הקולי צפוי להגיע לגודל מתוקן של 6.5 טריליון דולר עד 2027, וגדל ב- CAGR של 17.2% בתקופה 2020-2027.

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמה של הדוח @:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/01292576067/global-voice-communication-equipment-market-research-report-2021/inquiry?Mode=21

היצרנים המובילים בדוח שוק ציוד תקשורת קולי הם  Apple, IBM Corporation, Microsoft Corporation, Samsung, Siemens Enterprise Communication, Ericson-LG, Sony, ADTRAN, MDS Gateways, Nortel Networks Corp, 8 × 8 Inc, Speedflow Communications, Roctel International , Panterra Networks, Outsourcery PLC,

התפתחויות ועדכונים אחרונים בתעשייה

7 ביוני 2021 אפל מציגה כלים וטכנולוגיות מפתחים חדשים ליצירת אפליקציות טובות עוד יותר – CUPERTINO, קליפורניה אפל חשפה היום כלים וטכנולוגיות חדשות שנועדו לסייע למפתחים ליצור חוויות אפליקציה מרתקות יותר ולהקל עוד יותר על בניית אפליקציות באיכות גבוהה. Xcode Cloud מאגד את המשימות והכלים המרובים הנדרשים לבניית, בדיקה והספקה של אפליקציות באמצעות שירותי ענן רבי עוצמה, מה שמאפשר למפתחים וצוותים בודדים להיות פרודוקטיביים יותר ולספק אפליקציות מעולות למשתמשים שלהם

אפל חשפה כי לאוזניות האוזן שלהן תהיה יכולת ליצור תקשורת קולית בין שתי אוזניות

23 בספטמבר 2020 מיקרוסופט משיקה שירותי תקשורת בענן למתחרות טוויליו – חברת תאגיד Microsoft (NASDAQ: MSFT) השיקה ביום שלישי שירותי תקשורת Azure, המורכבים משיחות קוליות ווידיאו, צ'אט וטלפוניה מבוססות ענן.

SYDNEY, 13 ביולי, 2021 Ribbon משיקה את Ribbon Connect באוסטרליה ובניו זילנד לשיחות קוליות של Microsoft Teams – Ribbon Communications Inc. (Nasdaq: RBBN), ספקית גלובלית של תוכנות תקשורת בזמן אמת ופתרונות רשת אופטית IP לספקי שירותים, ארגונים, ומגזרי תשתית קריטיים, הכריזו היום על זמינותו של פתרון ה- Ribbon Connect שלה לפתרון ניתוב ישיר של Microsoft Teams באוסטרליה ובניו זילנד.

ניתוח אזורי

צפון אמריקה צפויה לשלוט בשוק ציוד התקשורת הקולית בשל הזמינות של תשתיות מתקדמות טכנולוגית. ביפן, ציוד תקשורת קולי יגיע לגודל שוק של 305.6 מיליארד דולר עד תום תקופת הניתוח. ככל הכלכלה השנייה בגודלה בעולם ומחלפת המשחקים החדשים בשווקים הגלובליים, סין מציגה פוטנציאל לצמוח ב -22.3% במהלך השנים הקרובות ולהוסיף כ -986.8 מיליארד דולר במונחים של הזדמנות ניתנת להתייחסות לבחירה של עסקים שואפים וחכם. מנהיגים.

שוק ציוד התקשורת הקולי העולמי מחולק לפי סוג מוצר ויישומים:

מחקר מחקר שוק התמקד בסוגים אלה:

טבליות

טלפונים חכמים

טלפונים IP

טלפונים רכים

אַחֵר

מחקר מחקר שוק התמקד ביישומים אלה:

מפעילי טלקום

VoIP

אַחֵר

מבצע מיוחד (קבל הנחה של עד 25% על דוח זה, אנא מלא את הטופס והזכיר את הקוד: MIR30 בסעיף ההערות)

ניתוח אזורי לשוק ציוד התקשורת הקולית:

להבנה מקיפה של דינמיקת השוק, שוק ציוד התקשורת הקולי העולמי מנותח על פני גיאוגרפיות מרכזיות כלומר  ארצות הברית, אירופה, סין, יפן, דרום מזרח אסיה, הודו, מרכז ודרום אמריקה. כל אחד מהאזורים הללו מנותח על סמך ממצאי שוק במדינות גדולות באזורים אלה להבנה ברמת המאקרו של השוק.

תרחיש שוק ציוד תקשורת קולי:

דוח מחקר זה מייצג סקירת מחקר מפורטת של הנוף התחרותי של שוק ציוד התקשורת הקולית. יתר על כן, הוא מציע נתונים מאסיביים הנוגעים למגמות, להתפתחויות, לכלים ולמתודולוגיות האחרונות. דו"ח המחקר מנתח את שוק ציוד התקשורת הקולית באופן מפורט לתובנות טובות יותר של העסקים.

הדו"ח מעריך את קצב הצמיחה ואת ערך השוק בהתבסס על דינמיקת שוק, גורמים מעוררי צמיחה. הידע המלא מבוסס על החדשות העדכניות ביותר בתעשייה, איומים, הזדמנויות ומגמות. הדוח מכיל ניתוח שוק מקיף ונוף ספקים בנוסף לניתוח SWOT של ספקי המפתח.

קבלו הנחה בהטבה ב:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/01292576067/global-voice-communication-equipment-market-research-report-2021/discount?Mode=21

תוכן העניינים:

-סקירת שוק ציוד תקשורת קולי -השפעה
כלכלית על התעשייה -תחרות שוק על
ידי יצרנים
-ייצור, הכנסה (ערך) לפי אזור
-אספקה ​​(ייצור), צריכה, ייצוא, יבוא לפי אזורים
-ייצור, הכנסה (ערך), מגמת מחירים לפי סוג
-ניתוח שוק לפי יישום
-ניתוח עלויות ייצור -שרשרת
עסקים, אסטרטגיית מקורות וקונים במורד הזרם
-ניתוח אסטרטגיית שיווק, מפיצים/סוחרים
-ניתוח גורמי השפעת
שוק -תחזית שוק ציוד תקשורת קולות

רכשו דוח זה ב

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/01292576067?mode=su?Mode=21

לסיכום , דו"ח שוק ציוד התקשורת הקולית מציג את הניתוח התיאורי של שוק האם הנתמך על ידי שחקני עילית נתמכים, הווה, עבר ותנועה אמנותית אשר מסוגלת לשמש כמדריך רווחי לכל המתחרים העסקיים בתעשיית ציוד התקשורת הקולית. צוות מנתח המחקר המומחה שלנו הוכשר לספק דוחות מחקר שוק מעמיקים מכל מגזר בודד אשר יעזרו להבין את נתוני התעשייה בצורה המדויקת ביותר.

התאמה אישית זמינה – הדוח יכול להיות מותאם אישית על פי דרישות המחקר הספציפיות של הלקוח. לא נדרשת עלות נוספת לשלם עבור מחקר נוסף מוגבל.

צור קשר עם המדיה:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות שוק תובנות

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *