שוק ספקטרום החלל הלבן 2021 עם נתוני המדינות המובילות גודל תעשיית הנתונים נותח לפי הזדמנויות עסקיות, פיתוח, צמיחה ואפשרויות עתידיות 2027

ספקטרום החלל הלבן טלוויזיה דו"ח השוק מספק את תחזית המבנה עסקי הכוללת של התעשיות הגלובליות ואזוריות. המחקר כולל גם את ההישגים החשובים של השוק, מחקר ופיתוח, השקת מוצרים חדשים, תגובות מוצר וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק בקנה מידה עולמי ומקומי. מחקר זה מספק מידע אודות הצמיחה וההכנסה במהלך התקופה ההיסטורית והתחזית של 2015 עד 2026. הניתוח המובנה מכיל ייצוג גרפי וכן דיאגרמטי של שוק ספקטרום החלל הלבן העולמי בטלוויזיה עם אזוריו הגיאוגרפיים הספציפיים.

בשנת 2020, גודל השוק העולמי של ספקטרום ה- White Space Spectrum עמד על 146 מיליון דולר, והוא צפוי להגיע ל- 3286.5 מיליון דולר עד סוף שנת 2027, עם CAGR של 55.0% במהלך 2021-2027.

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמה של הדוח @:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/07303127489/global-tv-white-space-spectrum-market-size-manufacturers-supply-chain-sales-channel-and-clients-2021-2027/inquiry?Mode= 21

היצרנים המובילים המובילים בדוח שוק ספקטרום החלל הלבן של טלוויזיה הם  מיקרוסופט, Carlson Wireless, Alphabet, Adaptrum, Aviacomm, ATDI, Keybridge, KTS Wireless, Meld Technology, מערכות מטריות, ספקטרום ברידג ', ספקטרום משותף,

העדכון והפיתוחים האחרונים

-חוק. 2, 2020 RED Technologies משיקה בארצות הברית מסד נתונים TV White Space בארה"ב בשיתוף עם Microsof t- RED Technologies הודיעה היום כי החברה תשיק את שירות הנתונים שלה ב- TV white space (TVWS) בארצות הברית בשיתוף עם Microsoft Airband Initiative. המאמץ יאפשר פריסת אינטרנט בפס רחב אלחוטי יבשתי בעלות נמוכה לקהילות ברחבי הארץ.

OCT 21, 2009 מיקרוסופט, דל, ספקטרום ברידג 'משיקים את רשת החללים הלבנים הציבוריים הראשונה – רשת הפס הרחב הציבורי הראשונה שחיה בחיים בווירג'יניה – כמו WiFi על סטרואידים.

סקירת שוק

מרחבי טלוויזיה לבנים (TVWS) הם חלקים פנויים מתוך ספקטרום UHF הנובעים מתוכניות ערוץ טלוויזיה מדור קודם. ברחבי העולם קיימים אזורים גדולים בהם אין שימוש בערוצים למעשה. עם המעבר מטלוויזיה אנלוגית לדיגיטלית, מספר גדול יותר של רווחים לבנים קיים כיום בלהקות הטלוויזיה.

השחקנים העיקריים של הטלוויזיה העולמית White Space Spectrum כוללים את Carlson Wireless Technologies, Inc, Redline, KTS Wireless, Adaptrum, 6Harmonics, Shared Spectrum Company, Metric Systems Corporation, Aviacomm, Meld Technology Inc וכו ', המהווים כ- 94%. צפון אמריקה היא השוק הגדול ביותר, עם נתח מעל 62%. באשר לסוגי המוצרים, ניתן לחלק אותו לקבוע ולנייד. המוצר הנפוץ ביותר קבוע, עם נתח מעל 78%. מבחינת יישומים, הוא נמצא בשימוש נרחב בגישה לאינטרנט כפרי, קישוריות עירונית, חירום ובטיחות הציבור, רשתות רשת חכמות, תחבורה ולוגיסטיקה ועוד. האפליקציה הגדולה ביותר היא גישה לאינטרנט כפרי, עם נתח מעל 64%.

שוק הספקטרום החלל העולמי של טלוויזיה חלוקה לפי סוג מוצר ויישומים:

מחקר מחקר שוק התמקד בסוגים אלה:

תוקן

נייד

מחקר מחקר שוק התמקד ביישומים אלה:

ספקטרום החלל הלבן בטלוויזיה

גישה לאינטרנט כפרי (פס רחב כפרי)

קישוריות עירונית

חירום ובטיחות הציבור

רשתות חכמות

תחבורה ולוגיסטיקה

גישה לפס רחב לרכב

IoT & M2M

מבצע מיוחד (קבל הנחה של עד 25% על דוח זה, אנא מלא את הטופס והזכיר את הקוד: MIR30 בסעיף ההערות)

ניתוח אזורי לשוק ספקטרום החלל הלבן של טלוויזיה:

להבנה מקיפה של דינמיקת השוק, שוק הספקטרום החלל הלבן העולמי מנותח על פני גיאוגרפיות מרכזיות כלומר  ארצות הברית, אירופה, סין, יפן, דרום מזרח אסיה, הודו, מרכז ודרום אמריקה. כל אחד מהאזורים הללו מנותח על סמך ממצאי שוק במדינות גדולות באזורים אלה להבנה ברמת המאקרו של השוק.

תרחיש שוק ספקטרום החלל הלבן:

דוח מחקר זה מייצג סקירת מחקר מפורטת של הנוף התחרותי של שוק ספקטרום החלל הלבן של הטלוויזיה. יתר על כן, הוא מציע נתונים מאסיביים הנוגעים למגמות, להתפתחויות, לכלים ולמתודולוגיות האחרונות. דו"ח המחקר מנתח את שוק ספקטרום החלל הלבן בטלוויזיה באופן מפורט לתובנות טובות יותר של העסקים.

הדו"ח מעריך את קצב הצמיחה ואת ערך השוק בהתבסס על דינמיקת שוק, גורמים מעוררי צמיחה. הידע המלא מבוסס על החדשות העדכניות ביותר בתעשייה, איומים, הזדמנויות ומגמות. הדוח מכיל ניתוח שוק מקיף ונוף ספקים בנוסף לניתוח SWOT של ספקי המפתח.

קבלו הנחה בהטבה ב:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/07303127489/global-tv-white-space-spectrum-market-size-manufacturers-supply-chain-sales-channel-and-clients-2021-2027/discount?Mode= 21

תוכן העניינים:

-סקירה כללית של שוק ספקטרום החלל הלבן
-השפעה כלכלית על התעשייה
-תחרות שוק על ידי יצרנים
-ייצור, הכנסה (ערך) לפי אזור
-אספקה ​​(ייצור), צריכה, ייצוא, יבוא לפי אזורים
-ייצור, הכנסה (ערך), מגמת מחירים לפי סוג
-ניתוח שוק לפי יישום
-ניתוח עלויות ייצור -שרשרת
עסקים, אסטרטגיית מקורות
וקונים במורד הזרם -ניתוח אסטרטגיית שיווק, מפיצים/סוחרים
-ניתוח גורמי אפקט
שוק -תחזית שוק ספקטרום החלל הלבן

רכשו דוח זה ב

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/07303127489?mode=su?Mode=21

לסיכום , דו"ח שוק הטלוויזיה של ספקטרום החלל הלבן מציג את הניתוח התיאורי של שחקני העילית הנתמכים על ידי שוק האם, מידע הווה, עבר ותנועה אמנותי אשר מסוגל לשמש כמדריך רווחי לכל מתחרי העסקים בתעשיית ספקטרום החלל הלבן. צוות מנתח המחקר המומחה שלנו הוכשר לספק דוחות מחקר שוק מעמיקים מכל מגזר בודד אשר יעזרו להבין את נתוני התעשייה בצורה המדויקת ביותר.

התאמה אישית זמינה – הדוח יכול להיות מותאם אישית על פי דרישות המחקר הספציפיות של הלקוח. לא נדרשת עלות נוספת לשלם עבור מחקר נוסף מוגבל.

צור קשר עם המדיה:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות שוק תובנות

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *