סקר שוק בינה מלאכותית ומחשוב קוגניטיבי יחד עם סטטיסטיקה ודרישה עתידית 2021- אפל בע"מ, פייסבוק, גוגל, יבמ, מיקרוסופט

הדו"ח בינה מלאכותית ושוק מחשוב קוגניטיבי מספק את המבנה הכולל ואת ההשקפה העסקית של התעשיות הגלובליות והאזוריות. המחקר כולל גם את ההישגים החשובים של השוק, מחקר ופיתוח, השקת מוצרים חדשים, תגובות מוצר וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק בקנה מידה עולמי ומקומי. מחקר זה מספק מידע אודות הצמיחה וההכנסה במהלך התקופה ההיסטורית והתחזית של 2015 עד 2026. הניתוח המובנה מכיל ייצוג גרפי וכן דיאגרמטי של שוק הבינה המלאכותית והמחשוב הקוגניטיבי העולמי עם אזוריו הגיאוגרפיים הספציפיים.

בינה מלאכותית וגודל שוק מחשוב קוגניטיבי צפוי לגדול מ -20.5 מיליארד דולר בשנת 2020 ל -77.5 מיליארד דולר עד שנת 2025, בשיעור צמיחה שנתי מורכב (CAGR) של 30.5% במהלך תקופת התחזית.

אינטליגנציה כללית מלאכותית (AGI) היא אינטליגנציה של מכונה שיכולה לבצע בהצלחה כל משימה אינטלקטואלית שאדם יכול. מחשוב קוגניטיבי (CC) מתאר פלטפורמות טכנולוגיות, שבגדול, מבוססות על הדיסציפלינות המדעיות של בינה מלאכותית ועיבוד אותות.

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמה של הדוח @:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/01122536428/global-artificial-intelligence-and-cognitive-computing-market-research-report-with-opportunities-and-strategies-to-boost-growth-covid-19- השפעה ושחזור/בירור? מצב = 21

היצרנים המובילים בפרופיל בינה מלאכותית ודוח שוק מחשוב קוגניטיבי הם  Apple Inc., Facebook, Google, IBM, Microsoft,

שוק הבינה המלאכותית העולמית ושוק המחשוב הקוגניטיבי מחולק לפי סוג המוצר ויישומיו:

מחקר מחקר שוק התמקד בסוגים אלה:

עיבוד שפה טבעית

למידת מכונה

למידה עמוקה

נימוק אוטומטי

אִחזוּר מֵידַע

מחקר מחקר שוק התמקד ביישומים אלה:

בריאות

מוצרי קמעונאות וצרכנות

BFSI

בִּטָחוֹן

IT וטלקום

אחרים

מבצע מיוחד (קבל הנחה של עד 25% על דוח זה, אנא מלא את הטופס והזכיר את הקוד: MIR30 בסעיף ההערות)

ניתוח אזורי לבינה מלאכותית ולשוק המחשוב הקוגניטיבי:

להבנה מקיפה של דינמיקת השוק, שוק הבינה המלאכותית העולמית והמחשוב הקוגניטיבי מנותח על פני גיאוגרפיות מרכזיות כלומר  ארצות הברית, אירופה, סין, יפן, דרום מזרח אסיה, הודו, מרכז ודרום אמריקה. כל אחד מהאזורים הללו מנותח על סמך ממצאי שוק במדינות גדולות באזורים אלה להבנה ברמת המאקרו של השוק.

תרחיש שוק בינה מלאכותית ומחשוב קוגניטיבי:

דוח מחקר זה מייצג סקירת מחקר מפורטת של הנוף התחרותי של שוק הבינה המלאכותית והמחשוב הקוגניטיבי. יתר על כן, הוא מציע נתונים מאסיביים הנוגעים למגמות, להתפתחויות, לכלים ולמתודולוגיות האחרונות. דו"ח המחקר מנתח את שוק הבינה המלאכותית והמחשוב הקוגניטיבי באופן מפורט לתובנות טובות יותר של העסקים.

הדו"ח מעריך את קצב הצמיחה ואת ערך השוק בהתבסס על דינמיקת שוק, גורמים מעוררי צמיחה. הידע המלא מבוסס על החדשות העדכניות ביותר בתעשייה, איומים, הזדמנויות ומגמות. הדוח מכיל ניתוח שוק מקיף ונוף ספקים בנוסף לניתוח SWOT של ספקי המפתח.

קבלו הנחה בהטבה ב:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/01122536428/global-artificial-intelligence-and-cognitive-computing-market-research-report-with-opportunities-and-strategies-to-boost-growth-covid-19- השפעה והתאוששות/הנחה? מצב = 21

תוכן העניינים:

-בינה מלאכותית וסקירת שוק מחשוב קוגניטיבי -השפעה
כלכלית על התעשייה -תחרות שוק על
ידי יצרנים
-ייצור, הכנסה (ערך) לפי אזור
-אספקה ​​(ייצור), צריכה, יצוא, יבוא לפי אזורים
-ייצור, הכנסה (ערך), מגמת מחירים לפי סוג
-ניתוח שוק לפי יישום
-ניתוח עלויות ייצור -שרשרת
עסקים, אסטרטגיית מקורות וקונים במורד הזרם
-ניתוח אסטרטגיית שיווק, מפיצים/סוחרים
-ניתוח גורמי אפקט
שוק -בינה מלאכותית ותחזית שוק מחשוב קוגניטיבי.

רכשו דוח זה ב

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/08033145365?mode=su?Mode=21

לסיכום , דו"ח שוק הבינה המלאכותית והמחשבים הקוגניטיביים מציג את הניתוח התיאורי של שחקני העילית הנתמכים על ידי שוק האם, מידע הווה, עבר ותנועה אמנותי אשר מסוגל לשמש כמדריך רווחי לכל מתחרי העסקים בענף הבינה המלאכותית והמחשוב הקוגניטיבי. . צוות מנתח המחקר המומחה שלנו הוכשר לספק דוחות מחקר שוק מעמיקים מכל מגזר בודד אשר יעזרו להבין את נתוני התעשייה בצורה המדויקת ביותר.

התאמה אישית זמינה – הדוח יכול להיות מותאם אישית על פי דרישות המחקר הספציפיות של הלקוח. לא נדרשת עלות נוספת לשלם עבור מחקר נוסף מוגבל.

צור קשר עם המדיה:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות שוק תובנות

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *