סטנטים קרדיווסקולריים בשוק הזדמנויות השקעה, הכנסות, ביקוש ותחזית עד 2027, Cardinal Health, BD

דוח שוק הסטנטים הקרדיווסקולריים העולמי 2021-2027 יכול להיות סקירה בסיסית לניתוח העולמי. חדשנות מגמה, נהגים פרסומיים, חריגות סעיפים, מדידת אנליטיקה, חיזוי פרסום, יצרנים ומוכרי חומרה כולם כלולים בחומר. הדו"ח כולל חקירה ופיתוח צעד אחר צעד של שוק הסטנטים הקרדיו-וסקולריים, דפוסים נוכחיים, מתן פתחים וחסימות, כמו גם פרספקטיבה אוטונומית, מודל הסדר, נסיבות ספציפיות למנהל, הסדרים עתידיים. פרופילים וגישות של משתתפים בפעילויות, בשרשרת אספקה ​​ובסביבות נהיגה. הדו"ח כולל גם נתונים עבור שוק הסטנטס הקרדיווסקולריים בשנים 2021-2027.

השחקנים העיקריים בשוק הסטנטים הקרדיו-וסקולריים העולמי כוללים: Cardinal Health, BD, MicroPort Scientific Corporation, Terumo, B. Braun Holding, Abbott, Boston Scientific Corporation

ושוק הסטנטים הקרדיו-וסקולריים של Medtronic צפויים לרשום CAGR של 7.6% במהלך תקופת התחזית 2021. – 2027.

קבל דף לדוגמה בחינם לפני הקנייה:

https://www.marketintelligencedata.com/reports/570522/global-cardiovascular-stent-sales-market-report-2021/inquiry?Mode=ICH_JYOti

Industry News:

נרכש על ידי Boston Scientific אני עשיתי . 59 חברות מתוכן 23 חברות ב-5 השנים האחרונות. בסך הכל בוצעו 12 רכישות מקרנות הון פרטיות. היא גם מכרה שישה נכסים.

הרכישה הגדולה ביותר של בוסטון סיינטיפיק עד כה הייתה רכישת Guidant ב-2006 תמורת 24.6 מיליארד דולר. זוהי המכירה הפומבית הגדולה ביותר של BTG Specialty Pharmaceuticals בשנת 2020 ל-SERB SA תמורת 800 מיליון דולר. בוסטון סיינטיפיק ביצעה רכישות ב-11 מדינות בארה"ב וב-7 מדינות.המגזרים הממוקדים ביותר של החברה הם מוצרי בריאות (76%) ושירותי בריאות (15%).

סקירת שוק:

השכיחות של מחלת עורקים כליליים (CAD) עלתה במהלך 30 השנים האחרונות במדינות הכנסה נמוכה ובינונית, כולל הודו. מחלת עורקים כליליים מהווה 20% מכלל מקרי המוות בהודו. לכן, הנטל הגובר של CAD מניע את צמיחת השוק עם עלייה משמעותית בשימוש בסטנטים כליליים במתקני בריאות ועלייה משמעותית בייצור על ידי יצרני מכשור רפואי. בנוסף, הגידול באוכלוסייה הגריאטרית הגבירה גם את הביקוש לסטנטים לעורקים הכליליים, אשר צפויים לעלות במהלך תקופת התחזית.

ניתוח ההשפעה וההחלמה של COVID-19:

מטרת העל של מסמך שוק הסטנטס הקרדיווסקולרי הזה היא לספק תיעוד כמותי בתוך תרשימים וגרפים. מידע על יסודות השוק מסופק אך ורק עבור הקוראים. לכל הקוראים בצד מחזיקי העניין תהיה הבנה של תנאי השוק והסביבה היזמית העסקית לפי הצורך באמצעות ניתוח שוק מתוכנן זה כהלכה. איסוף ההשפעה של COVID-19 על פריחת השוק עם מאמר זה של שוק הסטנטס הקרדיווסקולריים הוא מעבר חלק.

פילוח שוק

סטנטים קרדיווסקולריים ניתוח שוק לפי סוג מוצר: סטנטים להחלפת

תרופות סטנטים

נספגים ביולוגית סטנטים

מתכתיים

אחרים

ניתוח שוק של סטנטים קרדיווסקולריים לפי יישום מוצר: מרכזי ניתוח אמבולטוריים

בבית חולים מרפאות מיוחדות אחרות קרא את הדוח המלא: https://www.marketintelligencedata.com/reports/570522/global-cardiovascular-stent-sales-market-report-2021?Mode =ICH_JYOti ניתוח אזורי ומדינה ברמת צפון אמריקה (ארה"ב, קנדה ומקסיקו) אירופה (גרמניה, צרפת, בריטניה, רוסיה, איטליה ושאר אירופה) אסיה פסיפיק (סין, יפן, קוריאה, הודו, דרום מזרח אסיה ואוסטרליה)

מאפיינים עיקריים ודגשים מרכזיים של דרום אמריקה (ברזיל, ארגנטינה, קולומביה, שאר דרום אמריקה)
המזרח התיכון ואפריקה (ערב הסעודית, איחוד האמירויות הערביות, מצרים, דרום אפריקה, שאר המזרח התיכון ואפריקה) : – סקירה מפורטת לב וכלי דם שוק הסטנטים – שינוי דינמיקת השוק בתעשייה – פילוח שוק מעמיק לפי סוג, אפליקציה וכדומה – גודל שוק היסטורי, נוכחי וחזוי מבחינת גודל וערך. – מגמות ופיתוחים אחרונים בתעשייה – נוף תחרותי של שוק הסטנטים הקרדיו -וסקולריים – שחקני מפתח ואסטרטגיות להצעת מוצרים – פלחים/אזורים פוטנציאליים ונישה מציגים צמיחה מבטיחה. קנה עכשיו: https://www.marketintelligencedata.com/report/purchase/570522?mode=su?Mode=ICH_JYOti דוח זה עונה על הדברים הבאים: באילו אסטרטגיות פועלים השחקנים המרכזיים כדי להילחם במצב קוביד-19? מהם המניעים, ההזדמנויות, האתגרים והסיכונים של השוק שהם מהותיים אליהם תעמוד ההישרדות? מי הם השחקנים המרכזיים בשוק בתעשיית הסטנטים הקרדיו-וסקולריים? מהו קצב הצמיחה השנתי המורכב (CAGR) החזוי של השוק העולמי לאורך תקופת התחזית (2021-2027)?

מהו הערך החזוי של שוק הסטנטים הקרדיווסקולריים בתקופת התחזית?

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2016 עד 2021 ותחזיות עד 2027, מה שהופך את דוח שוק הסטנטים הקרדיו-וסקולאריים לנתוני מפתח בתעשייה קלה לגישה עבור בכירים בתעשייה, מנהלי שיווק, מכירות ומוצרים, יועצים, אנליסטים ואחרים. הופך אותו לבעל ערך רב. משאב עבור אחרים שמחפשים. מסמכים עם טבלאות וגרפים המוצגים בבירור.

התאמה אישית: –

דוח שוק הסטנטס הקרדיו-וסקולרי העולמי עשוי להשתנות כדי להתאים לצרכים עסקיים ספציפיים. מכיוון שאנו מבינים מה הלקוחות שלנו רוצים, אנו מציעים עד 20% התאמה אישית של דוחות נתוני מודיעין השוק שלנו ללא עלות נוספת לכל המשתמשים שלנו.

אודותינו:

Market Intelligence Data היא מובילה עולמית בתעשיית המחקר, המספקת ללקוחותיה שירותי מחקר מבוססי-נתונים הקשריים. הלקוחות שלנו עוזרים לארגונים לפתח תוכניות עסקיות ולהשיג הצלחה ארוכת טווח בשווקים שלהם. התעשייה מספקת שירותי ייעוץ, מחקרי נתוני מודיעין שוק ודוחות מחקר מותאמים אישית.

איש קשר:

Irfan Tamboli (מנהל מכירות) – MARKET INTELLIGENCE DATA
טלפון: +1 (704) 266-3234
דואר: sales@marketintelligencedata.com

כתיבת תגובה