שוק המוליכים למחצה לרכב 2022 ניתוח על ידי יצרנים גלובליים – NXP Semiconductor NV, Infineon Technologies AG, Renesas Electronics Corporation, STMicroelectronics NV

Market Insights Reports  הוסיפה נתונים סטטיסטיים חדשים למאגר שלה בשם,  שוק המוליכים למחצה לרכב העולמי . הוא מספק לסקירה כללית של התעשייה ניתוח צמיחת שוק עם פרספקטיבה היסטורית ועתידנית עבור הפרמטרים הבאים; נתוני עלות, הכנסות, דרישות ואספקה ​​(לפי העניין). בנוסף, הדו"ח שופך אור גם על פלטפורמות טכנולוגיות, בנוסף לכלים ייחודיים ומתודולוגיות שיסייעו להניע את הביצועים של תעשיות. דו"ח שוק המוליכים למחצה לרכב העולמי מכסה  את ההשפעה שלאחר ה-COVID-19  על אזורים שונים ומדינות גדולות ועל ההתפתחות העתידית של התעשייה.

שוק המוליכים למחצה לרכב העולמי הוערך ב-48.13 מיליארד דולר בשנת 2019 וצפוי להגיע לשווי של 129.17 מיליארד דולר עד 2025 ב-CAGR של 17.9% במהלך התקופה החזויה של 2020 עד 2025. 

 (הנחה שטוחה של 25% על דוח זה)

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק דוגמה חינם של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192357887/automotive-semiconductor-market-growth-trends-and-forecast-2020-2025/inquiry?Mode=A28                                    

שחקני המפתח המובילים  בשוק המוליכים למחצה לרכב הם  NXP Semiconductor NV, Infineon Technologies AG, Renesas Electronics Corporation, STMicroelectronics NV, Toshiba Corporation, Texas Instrument Inc, Robert Bosch GmbH, Micron Technology, ON Semiconductor Corporation, Analog Devices Inc., ROHM Co. בע"מ, ואחרים. 

חדשות ועדכון בתעשייה:

– באפריל 2020 , הודיעה NXP Semiconductors על זמינותו של תיק Wi-Fi 6 (802.11ax) מקיף, אשר מרחיב משמעותית את מספר המוצרים והשווקים המסוגלים לאמץ את תקני ה-Wi-Fi העדכניים ביותר. תיק ה-Wi-Fi 6 המורחב של NXP מייצג את החזון החדש מקצה לקצה וגישת הטכנולוגיה המובחנת של החברה, שנועדה לסייע לפתח עידן של חדשנות קישוריות עבור שווקי הרכב, הגישה, הנייד והתעשייה וה-IoT.

– במרץ 2020, STMicroelectronics השיקה את המיקרו-בקר הראשון שלה STM32L5 עם צריכת חשמל נמוכה במיוחד ואבטחת מידע עבור IoT. ל-MCU מסדרת STM32L5 יש תדר שעון של עד 110MHz והוא מבוסס על ליבת מעבד Arm Cortex-M33 32-bit RISC עם טכנולוגיית אבטחת חומרה מובנית Arm Trust Zone .

מגמות מפתח בשוק:

הביקוש הגובר למערכות בטיחות ונוחות מתקדמות כדי להשפיע על צמיחת השוק

– עקב הביקוש הגובר למאפייני בטיחות שנועדו למנוע התנגשויות ותאונות על ידי טכנולוגיות המוצעות שמתריעות לנהג על בעיות אפשריות ולהימנע מהתנגשויות על ידי הטמעת אמצעי בטיחות והשתלטות על השליטה של הרכב, מכירות ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) צפויות לפרוח בעתיד. מוליכים למחצה מוצאים את היישום שלהם ב-ADAS כדי לשפר את הפונקציונליות שלו.
– כמויות גדולות יותר של נתונים מניעות את האימוץ של מעבדי 64 סיביות עבור יישומי ADAS לרכב. המעבר מארכיטקטורה מבוזרת ל-ECU ריכוזי יותר נפוץ יותר. מכיוון שה-ECU משולבים, ה-ADAS SoCs (System on Chips) הופכים מסובכים מאוד, ובכך דורשים תכונות חדשניות של מוליכים למחצה וטכנולוגיות תהליך מוליכים למחצה.
יתרה מכך, הצמיחה בתעשיית הרכב, יחד עם המאפיינים המתפתחים במגזר היוקרה, הביאו לעלייה במספר החיישנים המשולבים ברכב כדי לספק שירותים מתקדמים יותר לצרכנים ולכן כעת החברות צריכות לציית לתקנות הבטיחות אפילו יותר בהשוואה לקודמים.
– היישומים המשמעותיים והקונבנציונליים ביותר הם מערכות רכבת כוח ומערכות HVAC, ואחריהן אלקטרוניקה לגוף ודלק חלופי. הביקוש הגובר מלקוחות לבקרה אוטומטית של תפעול ומידע לגבי מצב הרכב הוביל להגברת הדגש על שמירה על הבטיחות. באופן דומה, תמיכה ממשלתית בשימוש בדלקים חלופיים הובילה לעלייה בביקוש לשוק המוליכים למחצה לרכב בתקופה החזויה .

אסיה-האוקיינוס ​​השקט עדה לקצב הצמיחה הגבוה ביותר

– צמיחה מהירה יותר של התמ"ג והצרכנים האסיאתים השאפתניים היו שני מניעי הצמיחה העיקריים של רוב השווקים המתעוררים, כולל סין, הודו, מלזיה והשווקים המתפתחים האחרים בדרום מזרח אסיה. בסין, למשל, מעמד הביניים העולה צפוי להמשיך להניע את הצמיחה המתמדת של שוק הרכב הסיני, כאשר השוק לרכישות חדשות והחלפת כלי רכב יגדל. גורמים אלה מדרבנים את הביקוש לרכבים באזור, וכתוצאה מכך מניעים את השוק של מוליכים למחצה לרכב.
– הצמיחה של שוק הרכב החשמלי באזור קשורה בעיקר לייצור המנועים החשמליים ליישומי רכב במדינות כמו הודו וסין. לפי ה-CAAM, בשנת 2019, הרפובליקה העממית של סין נותרה שוק המכוניות החשמליות הגדול בעולם, ואחריה אירופה וארצות הברית. בשנת 2019 נמכרו כ-972,000 כלי רכב חשמליים עם סוללות, ו-232,000 כלי רכב היברידיים נטענים נמכרו בסין. עם זאת, שוק הרכב החשמלי ההודי יתפוס בסופו של דבר את סין בשל הכלכלה המקומית הצומחת, אשר מונעת בחלקה על ידי תוכנית הטרנספורמציה הכלכלית הלאומית הנקראת "Make in India. התקנות הממשלתיות ההולכות וגוברות לטובת שוק הרכבים החשמליים ברחבי העולם. מהווה גם גורם משמעותי לצמיחת השוק במהלך תקופת התחזית.

עיון מלא בתיאור הדוח ובתוכן העניינים:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192357887/automotive-semiconductor-market-growth-trends-and-forecast-2020-2025?Mode=A28                 

דוח שוק המוליכים למחצה הגלובלי לרכב מתייחס ל:

– גודל השוק בין השנים 2016-2021

– צמיחת שוק צפויה עד 2025

– תחזית כיצד ישפיעו גורמי שוק, מגבלות והזדמנויות עתידיות

– פלחים ואזורים שיניעו או יובילו את צמיחת השוק ומדוע

– מיפוי מקיף של הנוף התחרותי

– ניתוח מעמיק של אסטרטגיות קיימות מרכזיות שאומצו על ידי שוק השוק.                              

שאלות נפוצות לגבי  שוק המוליכים למחצה לרכב העולמי:

– מהן ההתפתחויות האחרונות ומדיניות הממשלה?
– מדוע אנו עשויים לחזות ירידה בכלכלה מסוימת בשנה הבאה?
– למה אנחנו אומרים שהמטבע אמור להתחזק?
– אילו מדינות ומגזרים מציעים את הפוטנציאל הגבוה ביותר?
– היכן הסכנות הגדולות ביותר?              

אנו מציעים גם התאמה אישית לפי דוח המבוסס על דרישת הלקוח הספציפית:

– ניתוח רמת מדינה בחינם עבור כל  5 מדינות  לבחירתך.

– ניתוח תחרותי חינם של כל  שחקני מפתח בשוק.

–  40 שעות אנליסט בחינם  לכיסוי כל נקודת נתונים אחרת

עלינו:

MarketInsightsReports  מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'.  MarketInsightsReports  מספקת כיסוי מודיעין שוק גלובלי ואזורי, השקפת שוק של 360 מעלות כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה