שוק תוכנות לוח ציור שיתופי2022הַשׁקָפָה מדויק – BreakAway Games, Designing Digitally Inc., Diginext (CS Group), MPS Interactive Systems

Market Insights Reports  הוסיפה נתונים סטטיסטיים חדשים למאגר שלה בשם,  שוק תוכנות לוח ציור שיתופי עולמי . הוא מספק לסקירה כללית של התעשייה ניתוח צמיחת שוק עם פרספקטיבה היסטורית ועתידנית עבור הפרמטרים הבאים; נתוני עלות, הכנסות, דרישות ואספקה ​​(לפי העניין). בנוסף, הדו"ח שופך אור גם על פלטפורמות טכנולוגיות, בנוסף לכלים ייחודיים ומתודולוגיות שיסייעו להניע את הביצועים של תעשיות. דוח השוק העולמי של תוכנת לוחות ציור שיתופיים מכסה  את ההשפעה שלאחר ה-COVID-19  על אזורים שונים ומדינות גדולות ועל ההתפתחות העתידית של התעשייה.

שוק התוכנה של לוחות שיתוף פעולה צפוי לרשום CAGR של 9.8% במהלך תקופת התחזית (2021-2026).

 (הנחה שטוחה של 25% על דוח זה)

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק דוגמה חינם של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906920/collaborative-whiteboard-software-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/inquiry?Mode=A28                                   

שחקני המפתח המובילים  בשוק התוכנה השיתופי העולמי של לוחות ציור הם  Cisco Systems Inc., InVision, Miro, MURAL, ezTalks, Explain Everything, BeeCanvas, AWW App, Bluescape, Google Jamboard, Microsoft Corporation, Zoom Video Communications ואחרים. 

חדשות ועדכון בתעשייה:

– מאי 2020 – מיקרוסופט השיקה את מכשיר שיתוף הפעולה הדיגיטלי Surface Hub 2S בהודו. הלוח הדיגיטלי הכל-באחד, פלטפורמת הפגישה ומכשיר המחשוב השיתופי לעבודת צוות במחיר של 11,89,999 רופי הודי, הכולל מצלמת Surface Hub 2 ועט Surface Hub 2.

– אפריל 2020 – מירו קיבלה סדרה B בסך 50 מיליון דולר ללוח דיגיטלי עם עליית הביקוש. Iconiq Capital הובילה את הסבב בעזרת Accel ושלל משקיעים בודדים.

מגמות מפתח בשוק:

התפרצות ה-COVID-19 צפויה להניע את השוק

– עם התפרצות ה-COVID-19 במדינות שונות ברחבי העולם, ממשלות רבות כדי לרסן את הנגיף הודיעו ממשלות על נעילת הכלל הכוללות את ארצות הברית, מדינות אירופה הגדולות, ואפילו מדינות אסיה-פסיפיק, כמו סין, הודו וסינגפור, שבגללן ארגונים ומוסדות חינוך רבים מקדמים את השימוש בלוחות שיתופיים שכן עובדים וסטודנטים נוטים לעבוד מהבית במהלך המשבר.
– הזינוק באימוץ ועידות אינטרנט בקרב ארגונים עקב הביקוש הגובר לפגישות ויזואליות, החוסך זמן נסיעה לארגונים, נוחות המשתמשים הגוברת והגישה הגוברת לחיבורי אינטרנט איכותיים, הם גורמים נוספים המניעים את השוק באזור זה .
– Microsoft Teams, תוכנת שיתוף פעולה בצוות מבית מיקרוסופט, הייתה עדה לעלייה של 40% בביקוש עקב התאמת העסקים לעבודה מרחוק ולסגירת בתי ספר, מה שדרש אימוץ של טכניקות e-learning. התכונות החדשות של Teams שהושקו אפילו של מיקרוסופט נועדו לשפר פגישות מרוחקות מכיוון שהן הופכות למצב העבודה ברירת המחדל ולא לחריג הטרום-מגיפה.
– בשבוע שבין 11 למרץ עד 18 במרץ 2020, Microsoft Teams ראה 12 מיליון משתמשים חדשים המשתמשים בשירות שלה על בסיס יומי. הוא גם ראה סך של למעלה מ-900 מיליון פגישות ודקות שיחות ביום שנוצרו על ידי 44 מיליון משתמשים יומיים במהלך שבוע בודד .

צפון אמריקה צפויה להחזיק בנתח שוק משמעותי

– לפי ALM Media Properties, LLC, יותר מ-58% מאוכלוסיית העובדים בארצות הברית עובדים מהבית. ככל שעובדים מרוחקים ושטחי משרדים מבוזרים הופכים נפוץ יותר, אירוח פגישה יכול להיות מסובך ללא קשר למידת היעילות של מערכת ועידת וידאו. לא תמיד קל לשמור על מעורבות המשתתפים.
– כמו כן, החדירה המוגברת של מכשירים אלקטרוניים הביאה לאימוץ הגבוה של BYOD, מה שאילץ חברות לאמץ שיתוף פעולה בענן כדי לתת מענה לצרכי העובדים. יתרה מזאת, נוכחותם של סטארטאפים בולטים עם מדיניות BYOD אגרסיבית וחופש לעובדים הגדילה את הצמיחה של שוק התוכנות השיתופיות של לוחות ציור.

עיון מלא בתיאור הדוח ובתוכן העניינים:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906920/collaborative-whiteboard-software-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026?Mode=A28                

דוח שוק תוכנת לוחות ציור גלובלי זה מתייחס ל:

– גודל השוק בין השנים 2016-2021

– צמיחת שוק צפויה עד 2026

– תחזית כיצד ישפיעו גורמי שוק, מגבלות והזדמנויות עתידיות

– פלחים ואזורים שיניעו או יובילו את צמיחת השוק ומדוע

– מיפוי מקיף של הנוף התחרותי

– ניתוח מעמיק של אסטרטגיות קיימות מרכזיות שאומצו על ידי שוק השוק.                              

שאלות נפוצות לגבי  שוק תוכנות הלוח השותפות העולמי:

– מהן ההתפתחויות האחרונות ומדיניות הממשלה?
– מדוע אנו עשויים לחזות ירידה בכלכלה מסוימת בשנה הבאה?
– למה אנחנו אומרים שהמטבע אמור להתחזק?
– אילו מדינות ומגזרים מציעים את הפוטנציאל הגבוה ביותר?
– היכן הסכנות הגדולות ביותר?              

אנו מציעים גם התאמה אישית לפי דוח המבוסס על דרישת הלקוח הספציפית:

– ניתוח רמת מדינה בחינם עבור כל  5 מדינות  לבחירתך.

– ניתוח תחרותי חינם של כל  שחקני מפתח בשוק.

–  40 שעות אנליסט בחינם  לכיסוי כל נקודת נתונים אחרת

עלינו:

MarketInsightsReports  מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'.  MarketInsightsReports  מספקת כיסוי מודיעין שוק גלובלי ואזורי, השקפת שוק של 360 מעלות כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה