אירופה מטוסי שוק MRO 2022 הַשׁקָפָה מדויק- Airbus SE, Rolls-Royce Holding PLC, TAP Maintenance & Engineering, Lufthansa Technik AG

Market Insights Reports  הוסיפה נתונים סטטיסטיים חדשים למאגר שלה בשם,  אירופה מטוסי שוק MRO . הוא מספק לסקירה כללית של התעשייה ניתוח צמיחת שוק עם פרספקטיבה היסטורית ועתידנית עבור הפרמטרים הבאים; נתוני עלות, הכנסות, דרישות ואספקה ​​(לפי העניין). בנוסף, הדו"ח שופך אור גם על פלטפורמות טכנולוגיות, בנוסף לכלים ייחודיים ומתודולוגיות שיסייעו להניע את הביצועים של תעשיות. דו"ח השוק של Europe Aircraft MRO מכסה  את ההשפעה שלאחר ה-COVID-19  על אזורים שונים ומדינות גדולות ועל ההתפתחות העתידית של התעשייה.

שוק ה-MRO של מטוסי אירופה צפוי לצמוח עם CAGR של יותר מ-4% במהלך תקופת התחזית.

 (הנחה שטוחה של 25% על דוח זה)

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק דוגמה חינם של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192357271/europe-aircraft-mro-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025/inquiry?Mode=A28                                         

שחקני המפתח המובילים  בשוק ה-MRO של אירופה למטוסים הם  איירבוס SE, Rolls-Royce Holding PLC, TAP Maintenance & Engineering, Lufthansa Technik AG, BAE Systems PLC, Safran SA, Kongsberg Gruppen ASA, Rostec, Bombardier Inc., StandardAero, Sabena technics SA , MTU Aero Engines AG, Comlux ואחרים. 

חדשות ועדכון בתעשייה:

בשנת 2019, איירבוס הציגה בדיקות מזל"ט ומציאות רבודה שפותחו במשותף על ידי איירבוס עם השירות הצבאי לבדיקות של מטוסי A400M שנבנו על ידי איירבוס. הטכנולוגיה החדשה מספקת למפעילי MRO פתרון דיגיטלי מקצה לקצה המקל על ביצוע המשימות תוך הבטחת איכות ועמידה בתקני כושר אוויר. כמו כן, חברות חדשות משתפות פעולה כדי לשלב את הטכנולוגיה בשרשרת האספקה ​​של MRO .

ביוני 2019 , KLM Engineering & Maintenance ו-Royal Netherlands Aerospace Center (NLR) השיקו מיזם משותף, NUVEON. החברה מתכננת לשלב טכנולוגיית AR בכל שרשרת ה-MRO כדי לשפר את הביצועים היומיומיים בתחזוקה. הצגת טכנולוגיה מתקדמת כזו על ידי ספקי MRO צפויה לעזור להם להגדיל את בסיס הלקוחות שלהם כמו גם את הנוכחות שלהם באזור.

מגמות מפתח בשוק:

פלח MRO מנוע צפוי להיות עד ל-CAGR הגבוה ביותר במהלך תקופת התחזית

MRO מנוע הוא חלק חשוב ביותר ב-MRO והיקר ביותר. המורכבות ההולכת וגוברת של חלקי המנוע והמספר המוגבר של התרסקויות מטוסים צבאיים, עקב כשלים במנוע, גרמו לצבאות להתמקד בתחזוקת מנוע תכופה ובבדיקות תקופתיות. יצרני המנועים כמו ספרן, רולס רויס ​​ו-MTU Aero Engines בין היתר הם חלק מספקי ה-MRO העיקריים של המנועים באזור ותומכים בלקוחות מסחריים, צבאיים ותעופה כללית. כמו כן, ספקי MRO המנועים מרחיבים את המתקנים שלהם כדי להגדיל את הקיבולת והיעילות שלהם עבור הלקוחות. לדוגמה, רולס רויס ​​מרחיבה את רשת שירותי שיפוץ המנועים שלה כדי לתמוך בצי מנועי התעופה הגדולים. רולס רויס ​​משקיעה כעת במתקני שיפוץ בבריסטול ובאינצ'ינאן כדי להגדיל את יכולתם לבצע שיפוץ של מנועי טרנט 700. הצמיחה ברשת ספקי MRO של מנועי מטוסים באזור להרחבת שירותי השיפוץ שלהם צפויה להניע את הצמיחה של מגזר זה בשנים הקרובות.

בריטניה צפויה לחזות בצמיחה משמעותית בשנים הקרובות

לבריטניה יש את אחד מציי המטוסים הגדולים ביותר מבחינת מטוסים מסחריים, מטוסים צבאיים ומטוסי תעופה כללית. לצי המטוסים המסחריים של חברות תעופה גדולות כמו Jet2, British Airways, Eastern Airways ו-Loganair יש גיל של 13.5 שנים, 13.6 שנים, 18 שנים ו-23.4 שנים, בהתאמה. צי המטוסים המזדקן בארץ מייצר ביקוש לחוזי אחזקת מטוסים חדשים. לדוגמה, בפברואר 2020, BA CityFlyer חתמה על הסכם עם MTU Maintenance להארכת חוזה ה-CF34-8E ו-10E MRO שלה. מלבד השקעת משאבים למודרניזציה של הצי שלו, משרד הבריאות הבריטי מנסה לשפר את חייהם של הנכסים האוויריים הנוכחיים שלו. במרץ 2018, חיל האוויר של צבא בריטניה העניק חוזה ל-Vector Aerospace, על מנת לספק תמיכה תחזוקה ל-26 מסוקי Gazelle AH Mk1 שלו, עם ביצוע החוזה המתוכנן לאפריל 2018-יוני 2022. באופן דומה, נוצרו מיזמים משותפים ושותפויות רבות על ידי הממשלה לתמיכה ולתחזוקה של מטוסי F-35. התפתחויות כאלה צפויות להניע את שוק ה-MRO של תעופה צבאית בבריטניה במהלך תקופת התחזית.

עיון מלא בתיאור הדוח ובתוכן העניינים:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192357271/europe-aircraft-mro-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025?Mode=A28                      

דו"ח שוק MRO של אירופה למטוסים מתייחס ל:

– גודל השוק בין השנים 2016-2021

– צמיחת שוק צפויה עד 2025

– תחזית כיצד ישפיעו גורמי שוק, מגבלות והזדמנויות עתידיות

– פלחים ואזורים שיניעו או יובילו את צמיחת השוק ומדוע

– מיפוי מקיף של הנוף התחרותי

– ניתוח מעמיק של אסטרטגיות קיימות מרכזיות שאומצו על ידי שוק השוק.                              

שאלות נפוצות על  שוק MRO של אירופה למטוסים:

– מהן ההתפתחויות האחרונות ומדיניות הממשלה?
– מדוע אנו עשויים לחזות ירידה בכלכלה מסוימת בשנה הבאה?
– למה אנחנו אומרים שהמטבע אמור להתחזק?
– אילו מדינות ומגזרים מציעים את הפוטנציאל הגבוה ביותר?
– היכן הסכנות הגדולות ביותר?              

אנו מציעים גם התאמה אישית לפי דוח המבוסס על דרישת הלקוח הספציפית:

– ניתוח רמת מדינה בחינם עבור כל  5 מדינות  לבחירתך.

– ניתוח תחרותי חינם של כל  שחקני מפתח בשוק.

–  40 שעות אנליסט בחינם  לכיסוי כל נקודת נתונים אחרת

עלינו:

MarketInsightsReports  מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'.  MarketInsightsReports  מספקת כיסוי מודיעין שוק גלובלי ואזורי, השקפת שוק של 360 מעלות כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה