שוק התוכנה לייחוס שיווקי, מספר עדכון קרוב מחקר בתעשייה CAGR ותעשייה, תקציר שוק, פילוח ותחזית אזורית עד 2027

תקציר השוק

הניתוח שנערך על ידי מומחי הנתונים של דוחות עתידיים של מחקר שוק מודיע כי שוק תוכנות ייחוס השיווק משער כי יציג CAGR מבטיח של 15.3% במהלך תקופת ההערכה. הביקוש הגובר לאופטימיזציה של הוצאות השיווק של ארגונים הוא הגורם המשמעותי ביותר המשפיע על שוק תוכנות ייחוס השיווק העולמי 2020. חוץ מזה, האימוץ הגובר של טכנולוגיות מפותחות כמו בינה מלאכותית מוערך כמרכיב משמעותי המניע את השוק העולמי. יתר על כן, הצורך במעקב אחר התנהגות הלקוחות עבור יוזמות שיווק ממוקדות הוא גורם משמעותי נוסף המוביל לצמיחת השוק. בנוסף, התוכנה מספקת גם תובנות לבדיקת החזר ההשקעה ונותנת פרטים ביחס ליצירת הלידים. לפיכך, ההערכה היא שהביקוש יגדל במהירות במהלך תקופת הבדיקה. עם זאת, איומי האבטחה הקשורים לנתונים רגישים של הארגונים מוערכים כמכשול מרכזי בצמיחת השוק. כמו כן, התרחבות שוק תוכנות הייחוס השיווקי העולמי צפויה להיות מושפעת באופן משמעותי עקב התפרצות COVID-19. הפעילות היומיומית באזורים שונים הופסקה מה שהשפיע מאוד על מחזור הייצור של המוצר.

 

פילוח שוק

ניתן לסווג את שוק תוכנות הייחוס השיווקי העולמי על בסיס ייחוס, רכיב, סוג, גודל ארגון, מצב פריסה, אנכי ואזור.

בהתבסס על סוג הייחוס, ניתן לסווג את שוק תוכנות הייחוס השיווקי העולמי לייחוס ממקור יחיד, ייחוס מרובה מקורות וייחוס הסתברותי או אלגוריתמי

בהתבסס על רכיב, ניתן לסווג את שוק תוכנות הייחוס השיווקי העולמי לתוכנות ושירותים.

בהתבסס על גודל הארגון, ניתן לסווג את שוק תוכנות הייחוס השיווקי העולמי לארגונים גדולים ולארגונים קטנים ובינוניים.

בהתבסס על מצב הפריסה, ניתן לסווג את שוק תוכנות הייחוס השיווקי העולמי לענן ולמקום.

 

בקש דוגמה חינם @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/7475

 

בהתבסס על אנכי, ניתן לסווג את שוק תוכנות הייחוס השיווקי העולמי לקמעונאות, FMCG ומוצרי צריכה ארוזים, מוצרי צריכה אלקטרוניים, IT וטלקום, BFSI, בריאות, נסיעות ואירוח, מדיה ובידור ואחרים.

בהתבסס על האזור, ניתן לסווג את שוק תוכנות הייחוס השיווקי העולמי לצפון אמריקה, אירופה, אסיה-פסיפיק, המזרח התיכון ואפריקה ודרום אמריקה.

ניתוח אזורי

מחקר יסודי בוצע עבור צפון אמריקה, אירופה, אסיה-פסיפיק, המזרח התיכון ואפריקה, ודרום אמריקה. על פי ההערכה, השוק צפוי להתרחב באופן משמעותי במהלך תקופת ההערכה. מבין כל האזורים, השוק העולמי משערים כי הוא נשלט על ידי צפון אמריקה. מבין כל המדינות בצפון אמריקה, ארה"ב וקנדה צפויות לבצע את ההשתתפות המשמעותית ביותר בתקופת ההערכה. חוץ מזה, היא מורכבת גם מהמדינות המצוידות היטב מבחינה טכנית ומאמצות טכנולוגיות דיגיטליות חדשניות במהירות. הביקוש הגובר למעקב אחר התנהגות הצרכנים והעדפתם הביא להגדלת גודל השוק האזורי. חוץ מזה, רוב היצרנים המבוססים מבוססים מחוץ לארה"ב ויש להם בסיס לקוחות חזק. מצד שני, השוק האירופי צפוי להתרחב ב- CAGR המקסימלי במהלך תקופת ההערכה מ-2018 עד 2023. ההשערה היא שאזור APAC יגדל באופן משמעותי במהלך תקופת ההערכה בשל נוכחותם של סטארט-אפים שונים הפועלים כזרז שוק.

שחקני מפתח

המתחרים הבולטים בשוק של שוק תוכנות הייחוס השיווקי העולמי הם Adobe Inc. (ארה"ב), גוגל (ארה"ב), Visual IQ – חברת נילסן (ארה"ב), SAP SE (גרמניה), Oracle Corporation (ארה"ב), Analytic Partners, Inc. (ארה"ב), Calibermind (ארה"ב), Attribution LLC (ארה"ב), Engagio (ארה"ב), Singular (ארה"ב), Wizaly (צרפת), Rockerbox, Inc. (ארה"ב), Neustar, Inc. (ארה"ב), OptiMine (ארה"ב) ו- Merkle Group Inc. (ארה"ב),  ועוד כמה.

 

עיין בדוח המלא @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/marketing-attribution-software-market-7475

 

תוכן עניינים

1 תקציר מנהלים

2 היקף הדו"ח

2.1 הגדרת שוק

2.2 היקף המחקר

2.2.1 מטרות המחקר

2.2.2 הנחות ומגבלות

2.3 מבנה השוק

המשיך…

 

**דו"ח דומה**

שוק ניתוחי אבטחה :

https://ict268262635.wordpress.com/2022/04/08/security-analytics-industry-magnificent-growth-with-an-impressive-cagr-changing-business-needs-factors-that-will-drive-industry-forecast-year-2030/

 

https://ict268262635.wordpress.com/2022/04/08/interactive-voice-response-industry-magnificent-growth-with-an-impressive-cagr-changing-business-needs-factors-that-will-drive-industry-forecast-year-2030/ שוק התגובה הקולית האינטראקטיבית

אודות מחקר שוק עתידי

ב-Market Research Future (MRFR), אנו מאפשרים ללקוחותינו לפענח את המורכבות של תעשיות שונות באמצעות דוח המחקר המבושל (CRR) שלנו, דוחות מחקר מבושלים למחצה (HCRR), דוחות מחקר גולמיים (3R), מחקר הזנה רציפה (CFR) ושירותי מחקר שוק וייעוץ.

איש קשר

מחקר שוק עתידי (חלק מ- Wantstats מחקר ומדיה פרטית מוגבלת)

רחוב הדסון 99, קומה 5

ניו יורק, ניו יורק 10013

ארצות הברית

+1 628 258 0071 (ארה"ב)

+44 2035 002 764 (בריטניה)

דוא"ל: sales@marketresearchfuture.com

אתר אינטרנט: https://www.marketresearchfuture.com

 

 

 

כתיבת תגובה