שוק מפסקי מתח נמוך 2022 יצרנים, אזורים, יישומים ותחזית עד 2030

שוק הדלתות החיצוניות הגלובליות

מפסקי מתח נמוך בשוק שחקני מפתח

השחקנים הבולטים המופיעים בדו"ח שוק מפסקי המתח הנמוך העולמי כוללים את China People Electric Appliance Group Shanghai Co Ltd (סין), Hager Group (גרמניה), Changshu Switchgear Mfg Co., Ltd. (סין), Fuji Electric FA Components & Systems Co., Ltd (יפן), Hyundai Electric & Energy Systems Co., Ltd. (דרום קוריאה), CHINT Group (סין), HangShen Electric (סין), DELIXI (סין), Shanghai Liangxin Electrical Co., Ltd. (סין), Eaton Corporation (אירלנד), סימנס AG (גרמניה), מיצובישי אלקטריק (יפן), שניידר אלקטריק (צרפת) ו-ABB (שוויץ), בין היתר.

ניתוח שוק

שוק מפסקי המתח הנמוך צפוי לגעת ב-1657.2 מיליון דולר ב-4.54% CAGR בתקופת התחזית 2020-2027, על פי הניתוח האחרון של מחקר שוק העתיד (MRFR). מפסקי מתח נמוך יכולים להגן על ציוד חשמלי מפני נזק. זה מזהה תקלות הנגרמות מעומס יתר ומפריע לזרימת החשמל.

גורמים שונים מזינים את נתח השוק העולמי של מפסקי מתח נמוך. בהתאם להערכות האחרונות בשוק MRFR, גורמים כאלה כוללים את הצורך הגובר בתשתית הפצת חשמל, הצורך הגובר בחשמל, קישוריות רשת נרחבת באזורים מתפתחים, שימוש הולך וגובר במוצרים דיגיטליים כמו שרתים, מכשירים ניידים ומחשבים, עיור מהיר, מודרניזציה מוגברת. , וצורך גובר במקור אנרגיה מתחדש לבלימת פליטת פחמן. הגורמים הנוספים המוסיפים את צמיחת השוק כוללים שדרוג של תשתית מזדקנת למערכות הפצה חשמליות מאובטחות ובטוחות, הגברת העיור והתיעוש, הרחבת רשתות ההולכה והחלוקה, והתמקדות מוגברת בטכניקות לייצור אנרגיה מתחדשת כמו סולארית,

קבל דוגמה PDF חינם @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/6927

להיפך, היעדר מדיניות ממשלתית קיימת, ההשפעה של מגיפת COVID-19 וסיכונים הקשורים לתקלה במכשיר עלולים להגביל את צמיחת שוק מפסקי המתח הנמוך העולמי במהלך תקופת התחזית.

פילוח שוק

דו"ח MRFR זורק אור על ניתוח מגזרי כולל של שוק מפסקי המתח הנמוך העולמי בהתבסס על יישום וסוג.

לפי סוג, שוק מפסקי המתח הנמוך מפולח למפסקי אוויר (ACB), מפסק מעגל יצוק (MCCB) ומפסק זרם זעיר (MCB). מתוכם, פלח MCCB יוביל את השוק לאורך תקופת התחזית.

לפי יישום, שוק מפסקי המתח הנמוך מפולח למעגל כיבוי, הקצאת אנרגיה ואחרים. מתוכם, מגזר הכיבוי ישלוט בשוק לאורך תקופת התחזית.

ניתוח אזורי

לפי אזור, שוק מפסקי המתח הנמוך העולמי מכסה את המגמות האחרונות והזדמנות הצמיחה ברחבי צפון אמריקה, אירופה, אסיה פסיפיק (APAC), מרכז ודרום אמריקה, והמזרח התיכון ואפריקה (MEA). מתוכם, אזור APAC יוביל את השוק לאורך תקופת התחזית. הנוף הכלכלי ההולך וגדל, הביקוש לרשתות חשמל מתוחכמת ביישומים מסחריים ומגורים, נוכחות של בסיס צרכנים עצום, קיומם של שחקנים מרכזיים, ונוכחות מדינות מתפתחות כמו הודו, אוסטרליה, יפן וסין, והגברת הביקוש לשוק נמוך. -מפסקי מתח מוסיפים לצמיחת שוק מפסקי המתח הנמוך בעולם באזור.

באירופה ובצפון אמריקה, שוק מפסקי המתח הנמוך העולמי צפוי לקבל צמיחה בריאה בתקופת התחזית לצורך הגובר בשיפוץ תשתית רשת החשמל שצפוי להוביל לצורך גובר במכשירים מתקדמים כמו נמוך מפסקי מתח.

במרכז ודרום אמריקה וב-MEA, שוק מפסקי המתח הנמוך העולמי צפוי לקבל צמיחה מתמדת בתקופת התחזית.

שוק מפסקי המתח הנמוך מפוצל ותחרותי עם נוכחותם של מספר שחקנים מקומיים ובינלאומיים בתעשייה. שחקנים אלו השתמשו באסטרטגיות מגוונות כדי להישאר בחזית וגם לתת מענה לצרכים הגואה של הלקוחות המוערכים, כגון שיתופי פעולה, שותפויות, חוזים, הרחבות גיאוגרפיות, השקות מוצרים חדשים, מיזמים משותפים ועוד. בנוסף, שחקנים אלו גם משקיעים השקעות כבדות בפעילויות מחקר ופיתוח לחיזוק תיקי ההשקעות שלהם וגם ליצירת אחיזה בשוק.

עיין בדוח השלם @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/low-voltage-circuit-breakers-market-6927

על מחקר שוק עתיד:

ב-Market Research Future (MRFR), אנו מאפשרים ללקוחותינו לפענח את המורכבות של תעשיות שונות באמצעות דוח מחקר מבושל (CRR), דוחות מחקר חצי מבושל (HCRR), דוחות מחקר גולמי (3R), מחקר רציף הזנה (CFR) ), וחקר שוק וייעוץ למאכלים.

לצוות MRFR יש מטרה עליונה לספק את מחקר השוק והשירותי המודיעין האיכותיים ביותר ללקוחותינו. מחקרי השוק שלנו לפי מוצרים, שירותים, טכנולוגיות, יישומים, משתמשי קצה ושחקני שוק עבור פלחי שוק גלובליים, אזוריים ומדינות, מאפשרים ללקוחותינו לראות יותר, לדעת יותר ולעשות יותר, מה שעוזר לענות על כל השאלות החשובות ביותר.

על מנת להישאר מעודכן בטכנולוגיה ובתהליך העבודה של התעשייה, MRFR מתכננת ומבצעת לעתים קרובות פגישות עם מומחי התעשייה וביקורים תעשייתיים עבור חברי אנליסט המחקר שלה.

איש קשר:

מחקר שוק Future®

99 Hudson Street, קומה 5

ניו יורק, ניו יורק 10013

ארצות הברית

טלפון:

+1 628 258 0071(ארה"ב)

+44 2035 002 764(בריטניה)

דוא"ל: sales@marketresearchfuture.com

כתיבת תגובה