שוק אחסון אנרגיה מימן 2022, מגמות, צמיחה ותחזית עד 2030

שוק הדלתות החיצוניות הגלובליות

שחקני מפתח בשוק אחסון אנרגיה מימן:

השחקנים האסטרטגיים בשוק אחסון אנרגיה מימן הם VRV SPA, Hbank Technologies Inc., Praxair Inc, Inoxcva, Mcphy Energy SA, Luxfer Holdings PLC, VRV SPA, Worthington Industries Inc., Linde AG., ו-Air Liquide, בין היתר.

סקירת שוק

על פי הערכות, הצורך בשימור אנרגיה ינחה את שוק אגירת אנרגיה במימן לשנת 2022. דוחות תעשיית ייצור החשמל, ההולכה וההפצה מופקים על ידי Market Research Future, המדגיש אפשרויות שוק להתרחבות. שוק אגירת אנרגיה מימן צפוי להיות שווה 27.18 מיליארד דולר עד 2028, לרשום CAGR של 8.50% במהלך תקופת התחזית (2021 – 2028).

הירידה בצריכה של דלקי נפט סטנדרטיים צפויה להוביל לשינוי בשוק אגירת האנרגיה במימן בשנים הקרובות. העלייה בביקוש לדלק לרכבי תאי דלק (FCEVs) צפויה להגביר עוד יותר את רמות הייצור בשוק אחסון אנרגיה במימן. הזרימה המוסלמת בהשקעות בשוק אגירת אנרגיית המימן עשויה להועיל להתרחבות ארוכת הטווח של נתח שוק אגירת אנרגיית המימן.

קבל דוגמה PDF חינם @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/7216

ניתוח מגזרי

המחקר המגזרי של שוק אגירת אנרגיית המימן נערך בהתבסס על משתמש קצה, טכנולוגיה ואזור. בהתבסס על הטכנולוגיה, שוק אגירת אנרגיית המימן פוצל להידרידים מתכתיים, מימן נוזלי, מערות מלח תת קרקעיות וספיגת פחמן. על בסיס משתמשי קצה, שוק אחסון אנרגיית המימן מפולח לתחבורה, כימיקלים, ייצור חשמל, עיבוד מתכות ואחרים. בהתבסס על האזורים, שוק אחסון אנרגיית המימן מפולח לאירופה, אסיה פסיפיק, צפון אמריקה ואזורים גלובליים אחרים.

ניתוח אזורי מפורט

הסקירה האזורית של שוק אחסון אנרגיית המימן מפולחת לאירופה, אסיה פסיפיק, צפון אמריקה ואזורים גלובליים אחרים. שוק אגירת אנרגיית המימן בעולם צפוי לראות התרחבות ראויה לציון בשלב כלשהו בתקופת התחזית עקב מבחר גורמים המשפיעים על שוק אגירת אנרגיית המימן. גורמים אלה מורכבים מירידה בפליטת פחמן, ירידה בצריכת דלקי נפט רגילים, ביקוש גובר לכוח אמין. החששות המתגברים באבטחת אספקת החשמל, יחד עם ההתמקדות בצמצום התלות במאגרי נפט זרים בארה"ב ובסין, יחייבו את שוק אחסון המימן העולמי. בסין, מחירי הנפט היורדים הובילו את יצרני הנפט הגולמי המקומיים להפחית את ההשקעות והייצור שלהם, מה שהוביל לייבוא ​​מוגבר, הגדלת הצורך במקורות חלופיים יעילים. יתר על כן, ארה"ב ובריטניה והודו התמקדו יותר ויותר בפעילויות מו"פ שיסייעו בהתקדמות טכנית בטכנולוגיות מימן ותאי דלק. זה הבטיח את התקדמות אחסון מימן מספיק עבור ציוד לטיפול בחומרים, רכבים קלים ויישומי חשמל ניידים שיקלו על מימוש היעדים שנקבעו על ידי משרד האנרגיה האמריקאי.

ניתוח תחרותי

חוסר היציבות בכוחות הביקוש וההיצע מוערך כיוצר השפעה מיטיבה על השוק העולמי הכולל בתקופת התחזית. על פי ההערכות, הסיוע הכספי שמעניקים הממשלה ברחבי העולם וגופי סחר יציל את המצב בשנים הקרובות. השפעות הירידה הנראות בשוק מוערכות להישאר מעט יותר עקב היקף ההשפעה על השוק העולמי. על פי ההערכות, הצורך בניתוח נבון של מגמות השוק ותחזיות הביקוש יוביל להתפתחות אדירה בשוק. על פי ההערכות, השיקום והפעולות היומיומיות יימשכו זמן מה, מה שיוביל לפיתוח אינטנסיבי של צבר אספקה. אילוצי הצמיחה צפויים להיות משמעותיים ותידרש תמיכה ניכרת כדי לשנות את השוק בצורה יעילה.

עיין בדוח השלם @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/hydrogen-energy-storage-market-7216

על מחקר שוק עתיד:

ב-Market Research Future (MRFR), אנו מאפשרים ללקוחותינו לפענח את המורכבות של תעשיות שונות באמצעות דוח מחקר מבושל (CRR), דוחות מחקר חצי מבושל (HCRR), דוחות מחקר גולמי (3R), מחקר רציף הזנה (CFR) ), וחקר שוק וייעוץ למאכלים.

לצוות MRFR יש מטרה עליונה לספק מחקר שוק ואיכות אופטימלי שירותי מודיעין ללקוחותינו. מחקרי השוק שלנו לפי מוצרים, שירותים, טכנולוגיות, יישומים, משתמשי קצה ושחקני שוק עבור פלחי שוק גלובליים, אזוריים ומדינות, מאפשרים ללקוחותינו לראות יותר, לדעת יותר ולעשות יותר, מה שעוזר לענות על כל השאלות החשובות ביותר.

על מנת להישאר מעודכן בטכנולוגיה ובתהליך העבודה של התעשייה, MRFR מתכננת ומבצעת לעתים קרובות פגישות עם מומחי התעשייה וביקורים תעשייתיים עבור חברי אנליסט המחקר שלה.

איש קשר:

מחקר שוק Future®

99 Hudson Street, קומה 5

ניו יורק, ניו יורק 10013

ארצות הברית

טלפון:

+1 628 258 0071(ארה"ב)

+44 2035 002 764(בריטניה)

דוא"ל: sales@marketresearchfuture.com

כתיבת תגובה