שוק שואבי האבק התעשייתיים  יניב הכנסות מופרזות עם חברות גלובליות: –  Alfred Kärcher GmbH & Co. KG (גרמניה) , חברת האבק האמריקאית (ארה"ב), Goodway Technologies Corp. (ארה"ב)

MRFR

 

סקירת שוק שואבי האבק התעשייתיים –

סקירת שוק:

שוק שואבי האבק התעשייתיים  צפוי להגיע ל-800 מיליון דולר עד 2025 מ-800 מיליון דולר מוערך, עם 5% CAGR מ-2019 עד 2025. 

שואבי אבק תעשייתיים הם מכשירים חיוניים לביצוע תחזוקה וניקיון שוטפים במגזרים התעשייתיים. הם מושלמים לניקוי אזורים כמו מפעלים, מתקני ייצור, ייצור מלט ומתקני תעשייה או טקסטיל. שואבי אבק תעשייתיים מספקים את היתרונות כגון הסרת ציפויים קשים ומזהמים קשים מתעשיות, פעילות ניקיון שוטפת וחיסכון בעלויות בכוח אדם ובשעות עבודה. ההזדמנויות ההולכות וגדלות עבור שחקני שוק מובילים שונים בתעשייה גם מגבירים את מגזרי שוק שואבי האבק התעשייתיים העולמיים במהלך הרבעונים המשוערים. חומרי ניקוי אלו משמשים במיוחד בניקוי של מגזרים מסחריים גדולים. 

קבל דוגמאות PDF@  https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/8443

הוצאות העבודה הגבוהות והקושי הגובר בפעילות במתקני ייצור ובמגזרים אחרים הם חלק מהגורמים המובילים לעלייה בשימוש בשואבי אבק תעשייתיים. יתרה מכך, העלויות היקרות של מכונות תעשייתיות כבדות, ארכיטקטורות מכונות מסובכות ועצומות ומחסור בחלקי חילוף ישפיעו על הצמיחה של מגזרי שוק שואבי האבק התעשייתיים. שוק  שואבי האבק התעשייתיים הוגדל במהירות. זה תחרותי יותר בשוק העולמי הנוכחי בגלל משקיעים גדולים ויצרנים גדולים ברחבי העולם. ההשפעה השלילית של קוביד-19 משפיעה על אזורי אסיה-פסיפיק ומשפיעה על העולם כולו. השוק העולמי של שואבי אבק תעשייתיים עמד בפני אובדן עצום בעבודת הייצור. רוב המשקיעים ושחקני השוק עומדים בפני הפסד עצום עקב הפסקת עבודת הייצור במפעלי הייצור. 

חדשות תעשייתיות:

Alfred Karcher SE & Co. KG ו-Brain Corp, סטארט-אפ בינה מלאכותית ורובוטיקה מבוססת סן דייגו, הכריזו על שיתוף פעולה טכני כדי להביא לשוק את שואב האבק העומד האוטונומי הראשון בתעשייה.

שחקני מפתח

השחקנים המרכזיים הפועלים בשוק העולמי  כוללים  את Alfred Kärcher GmbH & Co. KG (גרמניה) , American Vacuum Company (ארה"ב), Goodway Technologies Corp. (ארה"ב), Wieland Lufttechnik GmbH & Co. KG (גרמניה), Vac-U- מקס (ארה"ב), Ghibli & Wirbel SpA (איטליה), Tiger-Vac International Inc. (קנדה), NUMATIC INTERNATIONAL LTD (בריטניה), ו-  Nilfisk Group (דנמרק) .

פילוח שוק:

שוק שואבי האבק התעשייתיים העולמי   פוצל לארבעה חלקים שונים. הסעיפים הם סוג מוצר, מקור כוח, משתמש קצה וקטע אזורי. מבחינת סוג המוצר, הוא מסווג עוד יותר לשלוש צורות עיקריות כמו זקוף, מיכל ותרמיל. על פי מקור הכוח, השוק מחולק עוד יותר לשני בסיסים חשמליים ופנאומטיים. בסעיף משתמש הקצה, תעשיית שואבי האבק התעשייתיים העולמית מסווגת כמזון ומשקאות, עיבוד מתכת, תרופות, ייצור, בניין ובנייה וכו'. במונחים של ניתוח גיאוגרפי או אזורי, השוק כולו מסווג לחמש צורות שונות באסיה -פסיפיק, אירופה, צפון אמריקה, דרום אמריקה, המזרח התיכון ואפריקה. 

בקשה להתאמה אישית @  https://www.marketresearchfuture.com/ask_for_customize/8443

ניתוח אזורי:

הביקוש בשוק שואבי האבק התעשייתיים של APAC יונע מהשימוש הגובר בטכנולוגיה חדשה ביישומים תעשייתיים ומסחריים. הגידול בביקוש מסין, יפן והודו מניע את ההתרחבות. אוטומציה של צמיחה תעשייתית והגדלת ההיצע ממשתמשים תעשייתיים הם שני היבטים משמעותיים המניעים את ההרחבה המהירה של שוק שואבי האבק התעשייתיים באסיה-פסיפיק.

עליית התיעוש בשווקים מתפתחים צפויה להגביר בקרוב את התרחבותו של  שוק שואבי אבק תעשייתיים שכזה . ההתרחבות הכלכלית שמייצרת התעשייה מסייעת לאוכלוסיות בכלכלות מתעוררות לשפר את רמת החיים שלהן. המהירות המהירה של פיתוח תעשייתי והצלחה בכלכלות כמו סין והודו והחשיבות הגוברת של פיתוח כלכלי וחברתי מעל דאגות סביבתיות מרכזיות הביאו לתיעוש במדינות אלו.

תוכן העניינים

1. תקציר מנהלים

2. הקדמת שוק

2.1. הגדרת שוק

2.2. היקף המחקר

2.3. מבנה השוק

3. מתודולוגיית מחקר

3.1. חיפוש עיקרי

3.2. מחקר משני

3.3. הערכת גודל שוק

3.4. מודל תחזית

3.5. רשימת ההנחות

3.6. מגבלות הלמידה

גישה לפרטי דוח @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/industrial-vacuum-cleaner-market-8443 

קרא גם דוחות קשורים נוספים – 

 

https://www.marketresearchfuture.com/reports/india-color-sorter-market-3569

https://www.marketresearchfuture.com/reports/diesel-common-rail-injection-system-market-2157

https://www.marketresearchfuture.com/reports/crop-sprayer-market-2867

https://www.marketresearchfuture.com/reports/detonator-market-8201

https://www.marketresearchfuture.com/reports/drill-press-market-8434 

על מחקר שוק עתיד:

Market Research Future (MRFR) היא חברת מחקרי שוק גלובלית אשר נהנית מאוד משירותיה, ומספקת מחקר מפורט ואמין של תעשיות וצרכנים מגוונים ברחבי העולם. המתודולוגיה של MRFR משלבת מידע קנייני עם מקורות נתונים שונים כדי לספק ללקוח הבנה מקיפה של המגמות המרכזיות הנוכחיות, האירועים הקרובים והצעדים שיש לנקוט בהתבסס על היבטים אלה.

חברת מחקרי השוק שלנו, המתרחבת במהירות, נעזרת בצוות מוכשר של מנתחי מחקר המספקים ניתוחים ונתונים שימושיים על התפתחויות טכנולוגיות וכלכליות. האנליסטים הנחשבים שלנו עורכים ביקורים תעשייתיים ואוספים מידע רב ערך משחקני שוק משפיעים. המטרה העיקרית שלנו היא לעדכן את לקוחותינו בהזדמנויות ואתגרים חדשים בשווקים השונים. אנו מציעים סיוע שלב אחר שלב ללקוחות המוערכים שלנו באמצעות שירותי אסטרטגיה וייעוץ כדי להגיע להחלטות ניהוליות ומעשיות.

איש קשר:
Market Research Future®
99 Hudson Street, 5Th Floor
ניו יורק, ניו יורק 10013
ארצות הברית

טלפון:
‎+1 628 258 0071(US)
+44 2035 002 764(UK)

דוא"ל:  sales@marketresearchfuture.com
אתר אינטרנט:  https://www.marketresearchfuture.com

כתיבת תגובה