נתח שוק הטלוויזיה הדיגיטלית, מגמה, פילוח ותחזית 2030

טלוויזיה דיגיטלית מאפשרת לחברות טלוויזיה לשדר תמונה בהבחנה גבוהה יותר, אודיו באיכות גבוהה ומגוון רחב יותר של ערוצים, ולקבל אות טלוויזיה בפורמט דיגיטלי.

כמו כן, לטלוויזיה הדיגיטלית יש יתרונות רבים אחרים על פני קודמתה האנלוגית, כגון חוויית הצפייה האינטראקטיבית.

בנוסף, טלוויזיה דיגיטלית מאפשרת למשתמשים לגשת בקלות למידע על ידי אינטראקציה עם מכשירי הטלוויזיה שלהם ויכולה גם להאזין לערוצי רדיו שונים ואף לצפות בתוכניות ארכיון באמצעות שירותי 'לפי דרישה' דיגיטליים.

שוק הטלוויזיה הדיגיטלית העולמי  צומח במהירות בשנתיים האחרונות בשל הביקוש הגובר לתוכן דיגיטלי. יתר על כן, חידושים טכנולוגיים ששינו את הצפייה בטלוויזיה וההתקדמות בטכנולוגיות הקישוריות מגבירים את צמיחת השוק.

על פי Market Research Future (MRFR), שוק הטלוויזיה הדיגיטלית העולמי צפוי לצבור אחיזה אקספוננציאלית עד 2030, תוך צמיחה של 13% CAGR לאורך כל תקופת הסקירה (2017-2030).  תעשיית האלקטרוניקה הצרכנית מבוססת מאוד על ממצאי המחקר של צרכנים, ומדינות מתפתחות מראות צמא יוצא דופן לאימוץ טכנולוגיות ומוצרים חדשים. לפיכך, העלייה המדרבנת בשוק האלקטרוניקה הצרכנית היא כוח מניע מרכזי מאחורי צמיחתו של שוק זה. לעומת זאת, דאגה לפרטיות ואבטחה היא אחד הגורמים המרכזיים שצפויים לעכב את צמיחת השוק.

קבל עותק לדוגמה בחינם של דוח @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/3936

שוק הטלוויזיה הדיגיטלית העולמי – פילוחים

הדו"ח מחולק לארבע דינמיקות;

לפי סוג               : EDTV, HDTV, SDTV ואחרים.

לפי החלטות         : 720p, 1080p, 4K ואחרים.

לפי גודל              : 11- 32 אינץ ', 33 -42 אינץ', 44 – 50 אינץ', ומעלה.

לפי אזורים           : צפון אמריקה, אירופה, אסיה פסיפיק ושאר העולם.

שוק הטלוויזיה הדיגיטלית העולמי – ניתוח אזורי

צפון אמריקה שולטת בשוק הטלוויזיה הדיגיטלית העולמי. נתח השוק הגדול ביותר מייחס את ההשפעה הגבוהה של ההתקדמות הטכנולוגית וזמינות התוכן הדיגיטלי החדשני. חוץ מזה, יתרונות לגודל ואימוץ מוקדם של הטכנולוגיה הדיגיטלית מניעים את צמיחת השוק. יתר על כן, פתרונות טכנולוגיים מתפתחים, לצד הביקוש הגובר לטלוויזיות דיגיטליות ואיכות תמונה חדה יותר, מגבירים את מכירת הטלוויזיות הדיגיטליות באזור זה. ארה"ב, בין שאר מדינות צפון אמריקה, מחזיקה בנתח גדול יותר בשוק האזורי. שוק הטלוויזיה הדיגיטלית בצפון אמריקה צפוי לשמור על הדומיננטיות שלו לאורך כל התקופה המוערכת.

אירופה ניצבת במקום השני בשוק הטלוויזיה הדיגיטלית העולמי. בשנת 2016, האזור היווה כ -29% מנתח השוק. צמיחת השוק מונעת על ידי התקדמות טכנולוגית ונוכחות חזקה של שחקנים מרכזיים בתעשייה באזור. יתר על כן, השיפוץ הכלכלי ממלא תפקיד סיבתי בצמיחת השוק האזורי, ומגדיל את כוח הקנייה של הצרכנים. שוק הטלוויזיה הדיגיטלית האירופי צפוי ליצור כיס הכנסות משמעותי בתקופת התחזית.

אזור אסיה פסיפיק מחזיק בנתח ניכר בשוק הטלוויזיה הדיגיטלית העולמי. גורמים כגון נוכחותם של ספקי מפתח כגון סמסונג, סוני ופנסוניק, ואיכות רזולוציית ההיי-טק שלהם מניעים את צמיחת השוק האזורי.

בנוסף, הכלכלה המשתפרת במהירות באזור יוצרת ביקוש משמעותי בשוק, ומשפרת את איכות החיים על ידי הגדלת ההכנסה הפנויה לנפש של הדמוגרפיה.

יתר על כן, הזמינות של טלוויזיות בעלות נמוכה אך באיכות גבוהה והביקוש הגובר למוצרי צריכה אלקטרוניים מתקדמים מבחינה טכנולוגית משפיעים על צמיחת השוק האזורי. חוץ מזה, קליטה מוגברת של פתרונות טכנולוגיים חדשים, לצד התחרות הגוברת בין ספקיות הטלוויזיה הדיגיטלית והביקוש הגובר לאלקטרוניקה צרכנית, מסייעות לשוק להתרבות.

שוק הטלוויזיה הדיגיטלית העולמי – ניתוח תחרותי

מאופיין על ידי כמה שחקני ענק כמו תאגיד סוני, Videocon, LG, וקבוצת סמסונג, שוק הטלוויזיה הדיגיטלית העולמי נראה תחרותי מאוד. שחקנים מבוססים היטב משלבים יוזמות אסטרטגיות כגון רכישה, שיתוף פעולה, שותפות, התרחבות והשקת מוצרים כדי להשיג יתרון תחרותי גדול יותר ולשמור על מעמדם בשוק.

שחקנים אלה רוכשים חברות מבטיחות בשווקים הצומחים במהירות כדי לשפר את ביצועי השוק שלהם. הם משתמשים באסטרטגיית שיפור מתמיד ומנתחים ומעדכנים את התוכנה שלהם ומשיקים טכנולוגיות חדשות כדי לענות על הדרישות המשתנות של הלקוחות. השקעות משמעותיות מתבצעות במגזר המו"פ, מה שמסייע לשוק להתרבות.

הספקים שואפים להציע מוצרים סטנדרטיים ומעוצבים בהתאמה אישית, לספק ביצועים מעולים ולספק שירות לטווח ארוך לקונים תובעניים. הם שמים דגש על איכות ומשתמשים בטכניקות ובסטנדרטים העדכניים ביותר של איכות, המבטיחים איכות מעולה וביצועים מרביים.

שחקנים מרכזיים:

חלק מהשחקנים המובילים את שוק הטלוויזיה הדיגיטלית כוללים את סוני קורפוריישן (יפן), קבוצת סמסונג (דרום קוריאה), Vizio Inc. (ארה"ב), Hisense Co., Ltd. (סין), תאגיד קבוצת Haier (סין), תאגיד LG (דרום קוריאה), AT&T Inc. (ארה"ב), Koninklijke Philips N.V. (הולנד), DISH Network (ארה"ב), Roku (ארה"ב), Verizon FiOS (ארה"ב), Skyworth (סין), צ'אנגהונג (סין), TCL (סין), קונקה (סין),  מץ (האיחוד האירופי), לואי (האיחוד האירופי), פונאי (יפן) וסטל (האיחוד האירופי) בין היתר.

קבל דוח מלא @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/digital-tv-market-3936

תעשייה/ חדשנות/ חדשות קשורות

24 בנובמבר 2020 —- Vedantu היא פלטפורמת חונכות מקוונת אינטראקטיבית הודית, הודיעה על שותפותה עם Airtel Digital עבור שני ערוצי DTH ייעודיים.  כיתות האמן של Vedantu יהיו זמינות באופן בלעדי ללקוחות Airtel Digital TV עם שני ערוצים ייעודיים.

בוודנטו, המורים מספקים שכר לימוד לתלמידים דרך האינטרנט, באמצעות סביבת למידה וירטואלית בזמן אמת בשם WAVE, טכנולוגיה מובנית בתוך החברה. Airtel Digital TV, זרוע ה-DTH של בהרטי איירטל ו-Vedantu, מתכננת להנגיש את החינוך האיכותי לתלמידים ברחבי הודו על ידי מינוף הפריסה העמוקה של Airtel.

על עתיד מחקר השוק:

Market Research Future (MRFR) היא חברת מחקרי שוק גלובלית המנסה מאוד משירותיה, ומספקת מחקר מפורט ואמין של תעשיות וצרכנים מגוונים ברחבי העולם. המתודולוגיה של MRFR משלבת מידע קנייני עם מקורות נתונים שונים כדי לספק ללקוח הבנה מקיפה של מגמות המפתח הנוכחיות, האירועים הקרובים והצעדים שיש לנקוט בהתבסס על היבטים אלה.

חברת מחקר השוק שלנו המתרחבת במהירות נעזרת בצוות מוכשר של מנתחי מחקר המספקים ניתוחים שימושיים ונתונים על התפתחויות טכנולוגיות וכלכליות. האנליסטים הנחשבים שלנו עורכים ביקורים תעשייתיים ואוספים מידע רב ערך משחקנים משפיעים בשוק. המטרה העיקרית שלנו היא לעדכן את לקוחותינו בהזדמנויות ואתגרים חדשים בשווקים שונים. אנו מציעים סיוע שלב אחר שלב ללקוחותינו המוערכים באמצעות שירותי אסטרטגיה וייעוץ כדי להגיע להחלטות ניהוליות וישימות.

איש קשר לתקשורת:

מחקר שוק עתידי (חלק מ- Wantstats מחקר ומדיה פרטית מוגבלת)

רחוב הדסון 99, קומה 5

ניו יורק, ניו יורק 10013

ארצות הברית

+1 628 258 0071 (ארה"ב)

+44 2035 002 764 (בריטניה)

דוא"ל: sales@marketresearchfuture.com

אתר אינטרנט: https://www.marketresearchfuture.com

כתיבת תגובה