אירופה כיסוי רצפה לא גמיש דרישות גדלות של שוק, היצע ותחזית עסקית 2021 עד 2025

הדו"ח מציג הערכה מעמיקה של שוק כיסוי הרצפה הבלתי עמיד באירופה, כולל טכנולוגיות מאפשרות, מגמות מפתח, מניעי שוק, אתגרים, סטנדרטיזציה, נוף רגולטורי, מודלים של פריסה, מקרי מקרה של מפעילים, הזדמנויות, מפת דרכים עתידית, שרשרת ערך, אקולוגית פרופילים ואסטרטגיות של שחקנים. הדו"ח מציג גם תחזיות עבור השקעות כיסוי רצפות לא עמיד באירופה משנת 2021 עד 2025. דוח מחקר זה מספק גם ניתוח השפעה לאחר COVID-19 של תעשיית כיסוי הרצפה הבלתי עמיד באירופה.

שוק כיסויי הרצפה הבלתי עמידים באירופה גדל ב-CAGR של 7% במהלך תקופת התחזית (2021-2025).

שוק כיסויי הרצפה הבלתי עמידים באירופה הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות מובילות כמו  Mohawk Industries, Beaulieu International Group, Johnson Tiles, Shaw Industries Inc, Tarkett Inc, Forbo Flooring, Porcelanosa Group, Parador, Atlas Concorde SPA, Berry Alloc*

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמה בחינם של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192355434/europe-non-resilient-floor-covering-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025/inquiry?Mode=VIIIXX

היקף הדוח

שוק חיפויי הרצפה הבלתי גמישים באירופה צומח באיטיות אך רושם מספרי צמיחה קבועים. אחד הגורמים החשובים שהשפיעו על שוק חיפויי הרצפה לפני עשור היה שוק האם שלו, ענף הבנייה. תעשיית הבנייה היא פלח מכריע מאוד בכלכלת האיחוד האירופי התורם לכ-9% מהתמ"ג של האזור. המגזר מספק יותר מ-18 מיליון משרות ישירות ולצד יצירת מספר משרות עקיפות. עקב המשבר הפיננסי של 2009, ענף הבנייה נפגע קשות והביא לכווץ בקצב הצמיחה במשך 5 שנים רצופות. אבל מתעשיית הבנייה של 2014 וכל המגזרים התלויים בה החלו לרשום מספרי צמיחה. ההכנסות הגדלות מהסילוק אפשרו ללקוחות להוציא על בחירתם של חיפויי הרצפה, מה שמניע את הצמיחה של מגזרי היוקרה בשוק חיפויי הרצפה. איטליה, בהיותה אחת המדינות המייצאות המובילות של אריחי קרמיקה באזור, צברה יותר בסיס לקוחות ברחבי העולם עם אריחי הקרמיקה האיכותיים שלה, בעלי עמידות גבוהה לשינויי טמפרטורה יחד עם עמידות בפני שריטות וכתמים. הם גם מציעים עיצובים מושכים מבחינה אסתטית שזכו לעניין רב יותר של לקוחות במדינות המזרח התיכון כמו ערב הסעודית, איחוד האמירויות הערביות. איטליה, בהיותה אחת המדינות המייצאות המובילות של אריחי קרמיקה באזור, צברה יותר בסיס לקוחות ברחבי העולם עם אריחי הקרמיקה האיכותיים שלה, בעלי עמידות גבוהה לשינויי טמפרטורה יחד עם עמידות בפני שריטות וכתמים. הם גם מציעים עיצובים מושכים מבחינה אסתטית שזכו לעניין רב יותר של לקוחות במדינות המזרח התיכון כמו ערב הסעודית, איחוד האמירויות הערביות. איטליה, בהיותה אחת המדינות המייצאות המובילות של אריחי קרמיקה באזור, צברה יותר בסיס לקוחות ברחבי העולם עם אריחי הקרמיקה האיכותיים שלה, בעלי עמידות גבוהה לשינויי טמפרטורה יחד עם עמידות בפני שריטות וכתמים. הם גם מציעים עיצובים מושכים מבחינה אסתטית שזכו לעניין רב יותר של לקוחות במדינות המזרח התיכון כמו ערב הסעודית, איחוד האמירויות הערביות.

עיין בתיאור הדוח המלא ובתוכן העניינים בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192355434/europe-non-resilient-floor-covering-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025?Mode=VIIIXX

מגמות מפתח בשוק

אריחי קרמיקה תופסים נתח עיקרי בשוק

גרמניה, בריטניה, איטליה וצרפת מהוות את נתח השוק הגדול ביותר עבור שוק חיפויי הרצפה הבלתי עמידים באיחוד האירופי. איטליה היא אחת מיצואניות הגדולות של אריחי קרמיקה באזור. צרפת, ארצות הברית, אוסטריה, בלגיה, גרמניה, הן היעדים המובילים עבור אריחי קרמיקה המיוצרים באיטליה. התנאים הכלכליים המשתפרים, פרויקטי הבנייה הגדלים הם הגורמים המרכזיים המסייעים לצמיחת השוק הלא גמיש באיחוד האירופי. האיכות הגבוהה של אריחי הקרמיקה באיטליה עוזרת גם לאזור לתפוס נתח עיקרי משוק אריחי הקרמיקה ברחבי העולם.

הצמיחה של תעשיית הבנייה למגורים ברחבי אירופה מניעה את השוק

ענף הבנייה שהוא אחד התורמים הגדולים לתמ"ג של אירופה נפגע מהמשבר הפיננסי של 2009 והביא להתכווצות הצמיחה. אבל מ-2014 התעשייה החלה להתאושש בקצב ניכר והחלה לצמוח. האזור רשם בשנת 2014 קצב צמיחה של 2.9% ומאז ואילך ענף הבנייה מתחזק וצומח בצורה איטית אך קבועה. מכיוון ששוק חיפויי הרצפה תלוי במידה רבה בענף הבנייה, עם שיעורי הצמיחה שענף הבנייה רושם, שוק חיפויי הרצפה צפוי לרשום קצב צמיחה קבוע בתקופת התחזית.

קנה דוח זה (הצעה מיוחדת: קבל הנחה של 15% על דוח זה)

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/07202153667?mode=su?Mode=VIIIXX

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

פיתוחים אסטרטגיים מרכזיים : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק בעולם קנה מידה אזורי.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ורווח גולמי . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:  דו"ח שוק כיסוי רצפות לא עמיד באירופה כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני המפתח הפועלים בשוק. 

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2015 עד 2020 ותחזיות עד 2025, מה שהופך את הדוחות למשאב רב ערך עבור מנהלי תעשייה, שיווק, מכירות ומנהלי מוצר, יועצים, אנליסטים ואנשים אחרים המחפשים נתוני מפתח בתעשייה במסמכים נגישים עם הצגתם ברורה טבלאות וגרפים.

תקשורת צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

 

 

 

כתיבת תגובה